Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Консультант Sydney SEO | Тоні Адамс | 1800 Сторінка перша |

 1. Що тільки що сталося?
 2. Вплив цього оновлення на наш веб-сайт
 3. Як ми зіткнулися з падінням на нашому блозі та на тематичних сторінках
 4. Що ми зробили
 5. Що ми теж робили
 6. Як ми зіткнулися з переходом на нашій сторінці та сторінках продуктів
 7. 1. Перевірте репутацію онлайн
 8. 2. Оновлення структурованих даних і метаданих
 9. 3. Плагін автоматичного перекладу Google
 10. Результати та ключові винесення
 11. Сторінки блогу та вмісту для здоров'я
 12. Лістинг та сторінки продуктів
 13. Наступні кроки

1-го серпня 2018 року Google розробив «широке оновлення алгоритму», який досяг широкого поширення. Це оновлення було названо "Медичне оновлення" онлайн-коментаторами SEO. Існував досить багато форум чат про це оновлення, як деякі сайти "виграв" великий час, а інші "втратили" великий час, що має сенс, як рейтинг гри в значній мірі нульової суми гри. Як і інші, ми намагалися зрозуміти, що сталося, і цей коментар пояснює те, що ми знаємо. (Google не опубліковано вручну оновлення про такі оновлення!)

Вона називається аптечкою Medic, тому що Баррі Шварц, плідний письменник у пошуковій індустрії, назвав це. Це не означає, що це оновлення вплинуло лише на медичні сайти, зовсім навпаки від наших спостережень.

Насправді: не багато. Google не сказав нічого конкретного і повторив свою стандартну партійну лінію:

Добре, якщо ви вважаєте, що це не так корисно, його найкраще, що ви збираєтеся отримати від Google про це або будь-яке оновлення. Ви не повинні "просто" створювати великий вміст. Великий вміст має відповідати фокусу вашого сайту, будь то інформування людей, продаж товарів або послуг, чи інший намір, і він повинен бути високої якості і більше 200 слів!

Ця дуже гарна стаття пошукової системи дає уявлення про те, як вплив цього оновлення можна подолати, якщо ви постраждали:

1 серпня компанія Google випустила алгоритмічне оновлення оновлення медика ”) І з тих пір багато веб-сайтів, особливо ті, що знаходяться в охоронній ніші, намагаються знайти спосіб повернути свій трафік.

Наш сайт, doctoranytime.gr, пережили приголомшливий удар від цього оновлення, і це було справжньою боротьбою за його подолання, не кажучи вже про реальний стрес-тест для нашого бізнесу. Ми хочемо поділитися своїми знаннями та методологією, щоб допомогти громаді.

Наш сайт знаходиться в ніші охорони здоров'я, де хтось може знайти інформацію про лікарів, ознайомитися з відгуками про перевірених пацієнтів і безкоштовно замовити зустріч.

З 2015 року ми систематично працюємо на нашому SEO і пишаємося нашим прогресом. Поки що одного дня все змінилося.

Поки що одного дня все змінилося

Що тільки що сталося?

Оновлення 1 серпня стало важким для нас!

Це оновлення стосувалося запевнення безпечної поїздки на важливі теми, такі як охорона здоров'я, фінанси та будь-яке інше, що може вплинути на добробут користувачів.

Веб-сайти, що охоплюють зміст цих тем, повинні бути особливо обережними, щоб не намагатися маніпулювати користувачами в покупці продуктів або послуг, яких вони ніколи не збиралися купувати.

Саме тому назва YMYL (Ваші гроші або Ваше життя) було надано таким веб-сайтам.

Оскільки ми отримали попадання від цього оновлення, ми припустили, що ми не вважаємося надійним джерелом, і наша головна мета полягала в тому, щоб відновити наш EAT (експертиза, авторитетність, надійність) відповідно до нових стандартів Google.

Вплив цього оновлення на наш веб-сайт

Через місяць після оновлення результати виявилися неприйнятними. Ми втратили в середньому 50% нашого органічного трафіку:

Органічний трафік (серпень - липень):

 1. -72 відсотків зниження на нашому блозі (статті про здоров'я та блоги для гостей)
 2. -44 відсоткових показників на наших сторінках змісту (інформація про медичні та медичні теми)
 3. -47 відсотків падіння на сторінках списку (лікарі та клініки)
 4. -47 відсотків зниження для наших сторінок продукту (приватна сторінка лікарів)

* відсотки враховуються в сесіях; сезонність включена

У середньому наші видачі знизилися на п'ять позицій.

У середньому наші видачі знизилися на п'ять позицій

Як ми зіткнулися з падінням на нашому блозі та на тематичних сторінках

Наш блог знаходиться на піддомені і складається з глосаріїв медичних термінів і статей лікарів і гостьових блогів.

Нам було відомо про певні проблеми SEO, але ми вважали, що це не вплине на наш основний домен.

Падіння було настільки глибоким, що ми швидко припустили, що це корінь усіх наших проблем. Таким чином ми були змушені розглядати це як вебсайт спаму.

Що ми зробили

 1. Ми використовували “nofollow” 'на кожному посиланні, що вказує з нашого сайту на наш блог, і навпаки.
 2. Ми використовували інший нижній колонтитул на нашому блозі і повністю відокремили його від нашого основного домену, поки вони не стали двома різними об'єктами, практично без взаємозв'язку.
 3. Ми йшли агресивно через старий стиль стимуляції, nuke або noindex.

Ми також мали справу зі структурою нашого контенту, як на нашому блозі, так і на нашому основному домені.

Неправильно, ми поєднали намір Do (знайти лікаря для конкретного медичного стану, а саме "сторінку лістингу") з наміром Know (дізнатися про стан хвороби, а саме сторінку “знання”) на одній сторінці, на жаль, етикетка YMYL, яка потрапила на нас.

Таким чином, ми повністю розділили їх і зберегли кожну сторінку зосереджено на намірі користувача, на яку ми хотіли б з'явитися в результатах пошуку.

 1. Знати: Чистий вміст з медичною інформацією про певний стан здоров'я з максимально можливим зниженням кількості рекламних засобів.
 2. Зробіть: Перерахування сторінок, які особливо зосереджені на конкретному медичному стані

Що ми теж робили

 • Ми зменшили кількість наших рекламних CTA від чотирьох до п'яти до двох або навіть одного.
 • Ми створили редакційну політику і відкрито повідомили, як ми перевіряємо медичну інформацію.
 • Ми розширили біографію нашого автора.
 • Ми мали лікарів переглянути вміст і додали їх як рецензентів (всередині схеми, а також).
 • Ми пов'язували профілі автора з сторінками автора (тільки з біоінформацією), а також з їхнім веб-сайтом (за наявності).
 • Ми додали форми прохання лікарів і пацієнтів зворотного зв'язку.

Іншими словами, ми переконалися, що ми не зіпсуємося з нашою (і Google) користувальницькою метою, переконавшись, що наша тактика просування була якомога меншою і отримала якомога більше відгуків.

Як ми зіткнулися з переходом на нашій сторінці та сторінках продуктів

З самого початку ми визначили дуже серйозну проблему з нашими рейтинговими фрагментами зірок у багатих результатах. Вони перестали з'являтися під кожною сторінкою лікаря в результатах пошуку, як і раніше, і 30 000 перевірених відгуків від пацієнтів для приблизно 5000 лікарів просто зникли!

Втрата наших зірок рейтингу була, безумовно, взаємозалежною з основним падінням, яке ми мали як на наших продуктах, так і на сторінках лістингу Втрата наших зірок рейтингу була, безумовно, взаємозалежною з основним падінням, яке ми мали як на наших продуктах, так і на сторінках лістингу. Це був ще один ясний сигнал, що ми маємо проблеми з якістю і що нам потрібно працювати в напрямку нашого EAT.

Після численних досліджень та перегляду Керівництва Google Quality Reviews кілька разів ми вирішили зосередитися на трьох ключових елементах для вирішення цієї проблеми.

1. Перевірте репутацію онлайн

Це була одна з перших рекомендацій, і це було чудовим джерелом натяків, які допомагали нам створити персональний список завдань EAT.

Ми були дійсно здивовані, коли ми знайшли пару онлайн-відгуків від людей, які говорять, що наші рейтинги лікарів є ненадійними Ми були дійсно здивовані, коли ми знайшли пару онлайн-відгуків від людей, які говорять, що наші рейтинги лікарів є ненадійними. Чи може це бути?

Наша політика перегляду дуже проста, і ми робимо все за книгою, тому ми не вірили, що це може бути правдою. Очевидно, проблема полягала в тому, що ми не поділяли це з нашими користувачами чітким і дружнім способом.

Ми придумали деякі чудові ідеї, щоб вирішити цю проблему, додавши додаткову інформацію, щоб наші користувачі почувалися безпечніше. Наше відновлення відбулося до того, як ми встигли здійснити будь-яку з цих змін, тому ми знаємо, що, наскільки це стосується лише декількох поганих відгуків онлайн, це не є важливим фактором.

Але все ж, це було чудовим джерелом інформації і допомогло нам зрозуміти, що це EAT для нашого веб-сайту і де ми повинні зосередитися.

2. Оновлення структурованих даних і метаданих

Після копання ми знайшли щось схоже на глюк на алгоритмі.

Наш веб-сайт складається з двох мов, і в той час як зірки рейтингу не працювали для нашої основної країни-країни, вони все ще з'являлися на пошукових термінах у перекладеній версії!

Це було так дивно, але ми успішно повторили проблему з багатомовним веб-сайтом конкурента в іншій країні, використовуючи проксі.

Після з'ясування того, що фрагмент зіркового рейтингу працює лише на одній мові, нам потрібно було тільки з'ясувати, чому, у нашому випадку, він обрав перекладену версію замість основної.

(Я навіть почав теми на Форумі для веб-майстрів, ви можете перевірити його, якщо ви зацікавлені.)

Таким чином, паралельно з нашим EAT, ми почали працювати над нашими структурованими даними у випадку виникнення проблеми, якої ми не пропустили.

Що ми зробили:

 • Ми знову перевірили всі структуровані дані, застосували всі рекомендовані схеми та видалили якомога більше попереджень.
 • Замість того, щоб використовувати лише орієнтування на мови hreflangs, ми також додали орієнтацію на країну та x-default, відповідно до Правила Google.
 • У файлах мапи сайту ми вказали індекс лише для основної мови

3. Плагін автоматичного перекладу Google

Ще в січні ми випустили другу мову для нашого сайту. Ми переклали більшість наших ресурсів, але перед нами ще багато роботи. Таким чином, ми використовували плагін Google для автоматичного перекладу як тимчасове рішення.

19 жовтня ми вирішили видалити плагін, тому що у нас були підстави вважати, що це може як-небудь заважати сканерам. Я думаю, що це диявольське збіг, що Марі Хейнс надіслала твіт лише кілька днів після нашого відновлення.

Є гарна дискусія продовжуюча та Джон Muller також приєднався таким чином ви можете захотіти перевірити це Є гарна дискусія продовжуюча та Джон Muller також приєднався таким чином ви можете захотіти перевірити це.

Ми ніколи не здогадувалися, що це може бути щось, що вважається спамом і чесно, я не знаю, як Google, можливо, сканував ці сторінки. Ми були досить обережні, щоб використати “rel = canonical”, і не виявили жодних ознак індексування цих сторінок.

У будь-якому випадку, це дійсно було однією з наших змін.

Результати та ключові винесення

Хоча багато інструменти онлайн SEO, можливо, були викликані на 26, я на 100 відсотків впевнений, що "День подяки оновлення" відбулося на 22, тому що ми були свідками відновлення відбувається в режимі реального часу.

Ми не тільки повернули наш трафік та SERPs, але тепер продуктивність ще краща, враховуючи сезонність Ми не тільки повернули наш трафік та SERPs, але тепер продуктивність ще краща, враховуючи сезонність.

Ми можемо тільки припустити, як спільнота, якщо це оновлення відновлення деякого роду або оновлення винагороди для працівників.

Але з нашої точки зору і через кілька тижнів наші зміни спрацювали, і ми, звичайно, отримали стимул, якого ми ніколи раніше не відчували.

Сторінки блогу та вмісту для здоров'я

Наше рішення зосередитися на пошуках користувачів і, відповідно, окремих сторінках, було успішним!

Ми отримали наш серп для наших контентних сторінок, що знають, і як "винагорода", ми також зараховуємо один і той же термін пошуку з цільовими сторінками переліку для багатьох пошукових термінів, навіть у трьох кращих місцях у деяких випадках.

Органічний трафік сторінок лістингу (орієнтований на певне лікування):

Зростання відбулося 7 жовтня Зростання відбулося 7 жовтня.

Органічний трафік на тематичних сторінках (націлений на певний стан здоров'я):

Лістинг та сторінки продуктів

Ми отримали наші зірки рейтингу назад та разом з ними весь наш перевезення та SERPs.

Ми знали, що якщо нам вдасться повернути наші рейтингові зірки, все повернеться до нормального (і це сталося), тому ми ніколи не переставали працювати навколо теорії «алгоритму глюка» Ми знали, що якщо нам вдасться повернути наші рейтингові зірки, все повернеться до нормального (і це сталося), тому ми ніколи не переставали працювати навколо теорії «алгоритму глюка».

Наша остання зміна перед оновленням була надзвичайною. Ми вирішили повністю видалити схему рейтингу з англійських сторінок, сподіваючись, що це дозволить сканеру віддати перевагу нашій основній мові для зірок рейтингу. А через два дні повернулися рейтингові огляди!

Поки ми не дізнаємося більше про оновлення, нам важко не повірити, що схема рейтингу викликала все. Справжній парадокс полягає в тому, що зараз ми не можемо повторити проблему на наших конкурентів, як раніше. Збіг чи ні, це оновлення пов'язане з цим.

Наступні кроки

Незважаючи на те, що ми відновилися, ми продовжимо працювати в одному напрямку. З одного боку, це дивні часи, і ми були свідками багатьох поведінок американських гірок. По-друге, цей досвід допоміг нам зрозуміти справжній зміст EAT, хоча нам ще потрібно зробити набагато більше роботи, щоб бути впевненим.

При обміні нашим прикладом ми не пропонуємо, щоб ці зміни працювали для всіх, але ми знайшли чарівну формулу для відновлення нашого сайту.

Ключовим виходом є те, що кожна зміна, яку ми внесли, зробила наш веб-сайт більш міцним, безпечнішим і зручнішим для користувача. Ось на що ви повинні зосередитися.

Думки, висловлені в цій статті, є думкою автора і не обов'язково є пошуковою землею.

Це широке оновлення, на яке вплинуло низка ніш, а не лише медична ніша.

2 / Ми знайшли власні методи, які стосуються цього:

a / Як зазначено в статті "Пошукова система", забезпечення структурованих даних (також називається позначкою схеми) повністю завершено і показує такі речі, як засновники, і позначають їх пов'язані в профілях, хто є директорами фірми і відзначають їхні профілі LinkedIn, Facebook, Twitter і Google Plus.

б / Орієнтація на скасування якості оптимізації суб'єктів господарювання, що підтримують бізнес. тобто. LinkedIn, Facebook, Twitter і Google Plus профілі компанії, її керівників і засновників.

в / Орієнтація також на скасування якості посилання на суб'єкти, що підтримують бізнес. тобто. LinkedIn, Facebook, Twitter і Google Plus профілі компанії, її керівників і засновників, а також бізнес-цитати, такі як Yelp, Yellow Pages і True Local.

Я хотів би дати вам уявлення про сайт медичного працівника (Advanced Chiropractic Care), який постраждав від цього оновлення. Ми брали участь 11 листопада. Водоспади в рейтингах були випробувані і змусили їх звернутися за допомогою до мене, як я відома в галузі для моєї роботи з відшкодування штрафних санкцій. (Знайдіть "Служби відновлення Google", і ви побачите мій сайт, розташований над сторінками довідки Google) Ви можете побачити на графіку рейтингу нижче для ключового слова "Хіропрактор Сідней", що вони повністю зникли з терміну "хіропрактік Сідней" після тривалого періоду перебування на першій сторінці. Я наполегливо працював над цим сайтом, доставляючи до Google те, що вони очікують, і ви бачите, що рейтинги повернулися і катапультувалися назад, а 31 грудня було на місці 39. Якщо ви перевірите зараз, у мене він набагато вище і на 14 січня 2019 на місці 16 (верхня частина другої сторінки) лише через два тижні.

Нижче наведено графік рейтингу AFREFS.com станом на 31 грудня, а коли вони сканують сайт далі, графік відображатиме тривалу траєкторію.

Що тільки що сталося?
Що тільки що сталося?
Чи може це бути?