Кращі сервіси для прослуховування музики на Facebook

  1. російські ресурси
  2. Яндекс. музика
  3. Zvooq.ru
  4. міжнародні ресурси
  5. MySpace Music
  6. Deezer
  7. Spotify
  8. резюмуємо

Не так давно на території РФ набув чинності закон про авторські права. У зв'язку з цим, з популярної соціальної мережі ВКонтакте були вилучені деякі аудіозаписи. Ситуація, що склалася, природно, викликала у користувачів хвилю обурення. Тим часом, власники акаунтів на Facebook вже давно засвоїли, що піратський контент - це погано, а інтелектуальна праця повинна оплачуватися. На щастя, сьогодні існує маса ресурсів, що дозволяють за певну плату (а іноді навіть безкоштовно) прослуховувати або завантажувати музику. При цьому їх все можна прив'язати до аккаунту на Фейсбуці, щоб ділитися сподобалися піснями з друзями.

російські ресурси

У своїй більшості, музичні інтернет-ресурси представлені зарубіжними сайтами. У Росії ця ніша тільки починає заповнюватися, тому що спроби «монетизувати» музику протягом багатьох років були безуспішними. Зараз же ситуація поступово змінюється, на радість правовласникам.

Яндекс. музика

Яндекс Яндекс. музика на сьогоднішній день це найбільший російський ресурс, де музику можна слухати безкоштовно і легально. Зараз тут можна знайти близько 13 млн. Пісень вітчизняних і зарубіжних виконавців. Користувач має можливість створити плей-лист з улюбленими треками, послухати тематичну добірку або просто скористатися звичайним пошуком.

В цілому, Яндекс. Музика - зручний сервіс зі зрозумілим інтерфейсом і великою колекцією російської музики.

Zvooq.ru

Zvooq.ru - відносно новий проект, поступово набирає популярність серед інтернет-користувачів. Увійти в нього можна через акаунт у Facebook, але така інтеграція ще не дає багато можливостей.

Інтерфейс сайту не дуже зручний, і перший час доведеться до нього звикати. Представлена ​​колекція включає в себе більше 10 млн. Треків російських і зарубіжних виконавців і регулярно оновлюється новинками. Багатьох цікавить розділ «Хвилі», що представляє собою щось на кшталт радіо, заснованого на смаки користувачів. На щастя росіян, проект дозволяє слухати музику абсолютно безкоштовно, але при бажанні сподобалися треки можна купити.

міжнародні ресурси

Зарубіжні музичні ресурси відомі кожному інтернет-користувачеві. На жаль, деякі з них недоступні жителям РФ, тому оцінити їхні переваги просто неможливо - залишається повірити товаришам-іноземцям.

MySpace Music

Напевно, всі знають про існування MySpace. Свого часу цей сайт задумувався як велика соціальна мережа, однак в цій ніші його обігнав Facebook, і розробники MySpace вирішили сконцентруватися на створенні музичного порталу. Особливість ресурсу в тому, що самі музиканти створюють акаунти для просування своєї музики. Крім безкоштовного прослуховування пісень, користувачам доступні біографії і фотографії артистів. зараз на MySpace можна знайти більш 42 млн. композицій усіх музичних напрямків, тому це дійсно один з найбільших музичних ресурсів.

Deezer

Deezer - сучасний і дуже зручний онлайн-програвач, в колекції якого зібрано понад 15 млн. Композицій. Його головний плюс - зрозумілий інтерфейс, не вимагає довгого і нудного вивчення. Користувач може скористатися пошуком по виконавцю, пісні, альбому або жанру, прослухати хіт-паради і створити власний плей-лист з улюбленими композиціями. Єдиний мінус - можливість безкоштовного прослуховування музики протягом обмеженого часу. Потім доведеться придбати Premium-аккаунт, який обійдеться в 3,99 $ або 7,99 $.

Spotify

Напевно, сьогодні Spotify - найпопулярніший музичний інтернет-ресурс в США і Європі. На жаль, на території РФ його використання неможливо, у всякому разі, офіційно. Існують деякі способи, що дозволяють зареєструвати аккаунт, однак більшість росіян вважають за краще все-таки слухати безкоштовну музику, доступну на інших ресурсах.

Якщо говорити про плюси Spotify, до них слід віднести, в першу чергу, прекрасну інтеграцію з Facebook, якою можуть похвалитися далеко не всі музичні портали.

резюмуємо

Отже, відсутність прямого прослуховування музики на Facebook не є серйозною перешкодою. Велика кількість музичних інтернет-ресурсів дозволяє кожному користувачеві знайти щось зручне і практичне для себе. А завдяки інтеграції з Фейсбук, ви завжди зможете поділитися сподобалися треками зі своїми друзями.