Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Не використовуйте SEO для паперу над тріщинами

  1. SEO не є срібною кулею
  2. Не будь Вікіпедією
  3. Створення Killer Content є найкращою формою SEO

З обсягом діяльності в Інтернеті в ці дні єдиним природним для компаній дивуватися про SEO і як вони виконують під час пошуку.

У OPEN спостерігається помітне збільшення кількості запитів, пов'язаних з рейтингом і створенням SEO-звітів для веб-сайтів.

Я відвідав Google завтрак Briefing це ранок що приїхало мені мислення… Є досі дуже багато неоднозначності навколо що це бере до рангу добре у пошуку.

Нам потрібно провести дискусію про SEO і те, що вона насправді включає.

SEO не є срібною кулею

Дозволь пояснити. SEO є гарною річчю, але вона спирається на кілька інших речей, які знаходяться на місці для того, щоб вона дійсно вплинула.

По-перше, пошук становить лише близько 5% щоденної активності користувачів. Ми не прокидаємося вранці і починаємо підключати випадкові пошукові терміни до Google, перш ніж ми встанемо з ліжка.

Облікові записи облікового запису - це частка активності в Інтернеті

Незмінно пошук - це відповідь на стимул - оголошення, розмова, розрив у знаннях, момент заздрості або загальне дива. Незалежно від походження, коли користувач виконує пошук, він задовольняє конкретну потребу.

По-друге, Google ранжує веб-сторінки, а не веб-сайти. Існує ніякої кількості SEO, які будуть знімати статичний сайт на вершині SERP. Якщо Ви не є Вікіпедією, нудний статичний сайт не зрівняється з часом. Насправді, це трохи сувора у Вікіпедії. Її нудно дивитися, але зміст постійно оновлюється і додається.

Рейтинг пошуку Google змінився від кількості ключових слів до корисності, актуальності, безпеки та надійності.

У випадку з Вікіпедією вони виконують SEO ідеально. Як он-лайн енциклопедія, вони хочуть отримати хороші оцінки для запитів типу посилання.

Не будь Вікіпедією

Якщо ви вводите пошуковий термін, як правило, якщо у Вікіпедії є сторінка на цю тему, вона добре позначається. Чому?

Перший рядок будь-якої сторінки Вікіпедії має пошуковий термін, що таке, що він робить і як ви знайдете його тип інформації. Наприклад, якщо ви шукаєте Джонні Деппа, то перша позиція на SERP - це його сторінка Вікіпедії.

Відкритий пункт сторінки Вікіпедії - “Джон Крістофер“ Джонні ”Депп II (народився 9 червня 1963) - американський актор, продюсер і музикант. Він отримав нагороду «Золотий глобус» і премію «Гільдія екрану акторів» за кращий актор. Він піднявся на популярність на телевізійному серіалі "Перейти на вулиці" у 1980-х роках.

Перше речення має пошуковий термін, що він є і що він робить.

Але якщо ви не є енциклопедією ... Не робіть "Вікіпедії" на своєму сайті.

Якщо ви подивитеся на цю візуалізацію, знову ж таки з Google Breakfast Briefing, є багато речей, які ви можете зробити, щоб бути поміченими в Інтернеті.

Ось п'ять речей, які ви повинні зробити, щоб зробити ваш сайт залученням і забезпечити деякий SEO побічно.

  1. Створіть список поштового маркетингу , зробіть його та отримайте його гудінням. Ми не виконуємо пошук до виходу з ліжка, але ми перевіряємо нашу електронну пошту.
  2. Створіть блог і заповніть його . Ви більше ніж на 50% частіше збираєте клієнта через свій блог, якщо ви розміщуєте щомісяця. Це підвищується до більш ніж 80%, якщо ви щоденник блогу.
  3. У соціальних . Вирішіть, які соціальні канали найкраще підійдуть для вас, і надсилайте ваші повідомлення в блогах через соціальні медіа. Ми дивимося на це у кроваті також.
  4. Використовуйте медійні оголошення . "Тарифи за кліки", пов'язані з медійними оголошеннями, невеликі, в середньому менше 1%. Але вони відіграють важливу роль в обізнаності про бренд. Використовуючи орієнтування та ремаркетинг, ви можете отримати серйозний удар за свій долар.
  5. Створіть короткі відео . YouTube - друга за популярністю пошукова система. Канал YouTube із коментарями, порівнянням, переглядом чи відеозаписом на вашому продукті та сервісі також можна використовувати як відеооб’яви. Перегляньте попередню публікацію для отримання додаткової інформації про відео ТУТ .

Роблячи все вищеперелічене, ви отримуєте подвійну вигоду від створення значущого, привабливого контенту для вашої аудиторії і все вищезазначене також створить сік SEO для вашого сайту.

Створення Killer Content є найкращою формою SEO

Перш ніж ви зацікавлені в рейтингах сторінок, ви повинні задавати собі такі речі, як моя аудиторія? Які їхні болючі точки? Як мій продукт / послуга надають рішення? Як я можу зустрітися з ними під час пошуку?

Відповідь на ці питання має бути метою вашого вмісту.

SEO є "найкращою практикою" для хороших веб-сайтів, але трохи неправильно зрозуміли, що це таке і як це зроблено. Створення вбивця зміст кращий SEO вправу ви можете виконувати.

Якщо у вас є та питання або вам потрібна допомога, зв'яжіться з нами ТУТ на OPEN.

Чому?
Які їхні болючі точки?
Як мій продукт / послуга надають рішення?
Як я можу зустрітися з ними під час пошуку?