Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Оголошення в каталогах хороші чи погані для SEO?

 1. Веб-каталоги та SEO
 2. Чи є список у каталогах хорошим чи поганим для SEO?
 3. Надсилання правильних сигналів до Google
 4. У яких каталогах слід перераховувати?
 5. Перерахуйте в каталогах, які значно модеруються
 6. Список у каталогах, які є платною послугою
 7. Список у каталогах, які добре відомі
 8. Перерахуйте в «ніші» конкретні каталоги
 9. Я рекомендую каталоги
 10. Кращі практики перед початком
 11. Найкраща практика під час надсилання веб-сайту
 12. Використовуйте унікальні бізнес-описи та резюме
 13. Уникайте використання програмного забезпечення чи платних послуг для подання вашого сайту
 14. Якість над кількістю
 15. Яким каталогам слід уникати?
 16. Чи буде список в каталогах дати мені SEO підвищення?
 17. Висновок

Якщо ми подумаємо про дуже ранні часи Інтернету (до Google), деякі з нас могли б згадати, як веб-каталоги використовувалися для пошуку та пошуку корисної інформації в Інтернеті. Фактично, саме так Yahoo почався ще на початку 90-х . Це не була пошукова система, це каталог .

Тепер це може здатися дещо примітивним, але в той же час каталоги відігравали ключову роль, оскільки вони -

 • допомагали звичайним користувачам Інтернету знаходити матеріали в Інтернеті
 • допомогли власникам сайтів знайти

Зрозуміло, що з того часу багато що змінилося, і хоча багато каталогів все ще залишаються, спосіб, у який ми зараз їх використовуємо, значно змінився.

Веб-каталоги та SEO

Протягом багатьох років популярною стратегією серед власників сайтів було просто подати свої сайти на якомога більше веб-каталогів. Це був швидкий і простий спосіб отримати посилання.

Намір тут полягав у поліпшенні видимості пошукової системи та потенційному підвищенні рейтингу.

Цей метод користувався популярністю з багатьох причин.

 • Це була низька вартість
 • Це спрацювало
 • Це було легко зробити
 • Це не потребувало великої роботи

Що дійсно цікаво відзначити, що багато років тому, Google насправді закликав веб-майстрів зробити це . (Дивись нижче)

Цей фрагмент було взято з власного Google Правила для веб-майстрів “. Слід зазначити, що розділ, який я висвітлював тут, був видалений.

Само собою зрозуміло, що, коли Google робить рекомендацію (особливо з чимось, що може допомогти підвищити рейтинг), багато людей втрачають розум і йдуть розумом з нею. Коли це станеться, речі завжди закінчуються тим, що вони виходять з-під контролю. Це саме те, що сталося після багатьох років безперервного зловживання і зловживань.

Власники сайтів стали одержимі подачею своїх сайтів до якомога більшої кількості каталогів, незалежно від якості або релевантності.

Через деякий час Google вирішив достатньо і почав девальвувати посилання з каталогів, видалення каталогів з їх індексу , а в деяких випадках, коли подання було настільки бідним, відправлення власників сайтів неприродним посиланням на попередження та застосування штрафних санкцій. (примітка - це, як правило, пояснюється абсолютно неприродним профілем посилання, який був оптимізований із надмірним використанням певного строку грошей)

(примітка - це, як правило, пояснюється абсолютно неприродним профілем посилання, який був оптимізований із надмірним використанням певного строку грошей)

Зрештою, все це стало одним великим гігантським безладдям, що залишило багатьох чухати голови, що дивуються - що зараз?

Чи є список у каталогах хорошим чи поганим для SEO?

Не так давно на заході з бізнес-мережами мене запитали: «Джон, чи слід перераховувати мій веб-сайт у каталогах? Чи є вони корисними для SEO, або я не хочу цього робити? ”

Здається очевидним, що багато власників сайтів все ще не впевнені в розміщенні своїх сайтів у каталогах. Можливо, це тому, що вони стурбовані тим, що вони можуть потрапити з пенальті, або, можливо, це тому, що вони не бачать реальної цінності в ній, або, можливо, вони просто не знають, з чого почати.

Відповідь на це питання є одночасно - подача вашого сайту до каталогів може бути як ДОБРИМ, так і БАД . Це залежить від того, які каталоги ви подаєте, як ви подаєтеся, ваші наміри, і підхід ви приймаєте.

Що ж нам робити?

Давайте розглянемо нижче.

Надсилання правильних сигналів до Google

Я часто говорю про те, як SEO змінилася за останні кілька років, і як SEO означає більше, ніж просто мати великий сайт, деякі посилання і трохи змісту. Це набагато більше, ніж це. Google досить розумний, щоб знати, що мережа змінилася, і, як наслідок, вони знають, що вони повинні починати приймати більше факторів до уваги як частину способу оцінки та ранжирування веб-сайтів.

Наприклад, незважаючи на те, що неможливо дізнатися з абсолютною впевненістю, ймовірно, що Google може розглядати соціальні сигнали, цитати, елементи на сторінці, вхідні показники, рівні взаємодії з користувачами, ставки кліків у межах SERPS та багато іншого. Вважається, що вони дійсно дивляться на багато з цих елементів, якщо не всі.

Справа в тому - Google шукає зовнішні сигнали, щоб визначити, довіряти, якість і довіру до сайту - тому що вони - типи сайтів, які вони хочуть виконати добре в результатах пошуку. Знову ж таки, все повертається до досвіду користувачів.

Але що вважається «якістю»?

Якість можна інтерпретувати по-різному, але я хотів би зосередитися на двох елементах, які, на мою думку, дійсно вступають у дію, коли йдеться про каталоги.

Це - довіра і довіра .

Це - довіра і довіра

Якщо ви думаєте про це, будь-який сайт, який входить до списку в ряді авторитетних каталогів, швидше за все, буде надійним джерелом. Особливо, коли цей перелік несе -

 • Номер телефону
 • Адреса електронної пошти (або інші засоби прямого контакту)
 • ABN або зареєстрований бізнес-номер
 • Поштова адреса (фізичне місцезнаходження)
 • Години роботи
 • Відгуки та відгуки або відгуки клієнтів

Звичайно, можна надіслати спам-сайт багатьом каталогам, але я кажу про каталоги, які сильно модеруються, а подання проходить через строгий процес затвердження . Наприклад, сайти, такі як жовті сторінки, True Local, Hot Frog, Start Local, White Pages тощо.

Такі каталоги відіграють важливу роль у тому, що вони надсилають Google правильні сигнали про ваш сайт…. "Гей, ми законний бізнес з контактами і фізичною адресою" .

Саме так потрібно думати про використання каталогів - НЕ просто для посилань.

У яких каталогах слід перераховувати?

Гаразд, тому я вже згадував декілька каталогів, і я обговорюватиму їх більше, але, по-перше, ось деякі ключові моменти, які необхідно взяти до уваги, перш ніж почати.

Перерахуйте в каталогах, які значно модеруються

Сайти, які кричать "Список тут БЕЗКОШТОВНО, будь-хто і всі прийняті!" Є типи каталогів, які ви хочете уникнути. Це завжди найкраще подавати до каталогів, які хтось насправді сидить на іншому кінці, перевіряючи кожен список, щоб переконатися, що він є законним. Ви хочете вказати свій сайт у каталогах, які повинні пройти через процес затвердження. Більшість таких сайтів, як це, зазвичай потребує декількох днів для затвердження вашого облікового запису. Деякі фактично називають або відправляють текст, як частину свого процесу затвердження.

Список у каталогах, які є платною послугою

Є ряд платних послуг, таких як business.com.au, які нараховують $ 90 на рік за лістинг. Сайти, подібні до цього, завжди варто подати, оскільки вони значно пом'якшують все, що відбувається. Крім того, менш імовірно, що кожен, хто створює спам-сайт, витратить гроші на список у каталозі, який вимагає оплати. Нижче я розповім про деякі більш платні варіанти.

Список у каталогах, які добре відомі

Це завжди краще, щоб перерахувати свій сайт у відомих каталогах, таких як жовті сторінки, і уникати невідомих брендів або сайтів, які виглядають сумнівно.

Перерахуйте в «ніші» конкретні каталоги

Хоча Є багато основних потік комерційних каталогів, доступних для переліку в, з трохи пошуку, ви часто можете знайти високо орієнтовані "ніші" конкретних каталогів, щоб представити також. Надсилання таких каталогів надзвичайно корисно, тому що вони дуже важливі. Наприклад, я щойно виконав швидкий пошук у Google, використовуючи каталог "metal fabricator" + і знайшов цей список тут . Для будь-якої компанії, що працює в промисловості металу, це було б абсолютно ідеально.

Не забувайте, ви можете використовувати оператори пошукових запитів Google, щоб знайти каталоги, специфічні для певної галузі (див. Нижче)

Ключове слово + "додайте свій бізнес" / "список вашого бізнесу"
Каталог ключових слів +
Ключове слово + каталог + додати / представити / запропонувати / опублікувати
Ключове слово + intitle: "каталог"
Ключове слово + inurl: "каталог"
Ключове слово + оголошення

Я рекомендую каталоги

Ось мої рекомендації щодо безкоштовних каталогів -

Ось мої рекомендації щодо платних каталогів:

Кращі практики перед початком

Однією з найпоширеніших проблем, які я бачу при роботі з власниками бізнесу, коли йдеться про каталоги, є те, що вони матимуть:

 • численні списки по всьому місці
 • немає уявлення про імена користувачів і паролі
 • старі списки з неправильною інформацією

Найкращий спосіб залишатися на вершині всього - це використання одного облікового запису електронної пошти для всіх поданих вами каталогів. Я зазвичай заохочую власників бізнесу створювати загальний обліковий запис для подібних речей, оскільки багато каталогів надсилатимуть вам небажані рекламні акції та дерьмо - і ви не хочете, щоб це засмічувало вашу основну скриньку електронної пошти. Можливо, ви захочете налаштувати обліковий запис з назвою "[email protected]" або щось подібного.

Одного разу, ви зробили це, захопіть цю таблицю тут , що дозволить вам відстежувати всі ваші записи, імена користувачів і паролі. Довіряйте мені, якщо ваші дані зміняться, ви зможете швидко повернутися до цього, щоб оновити свої записи.

Довіряйте мені, якщо ваші дані зміняться, ви зможете швидко повернутися до цього, щоб оновити свої записи

Сказавши це, ви також бажаєте заздалегідь підготувати свої подання. Більшість каталогів знову запитують ту ж саму інформацію, тому завжди краще мати цю інформацію.

Я маю готову наступну інформацію -

 • Назва вашого бізнесу
 • Інформація про обліковий запис для процесу подання (обліковий запис електронної пошти тощо)
 • Контактна адреса електронної пошти
 • Номер робочого телефону
 • ABN або реєстраційний номер підприємства
 • Години роботи
 • Посилання на соціальні медіа
 • Опис вашої компанії
 • Бізнес логотип
 • Ряд ділових зображень

Більшість сайтів вимагають короткого опису, а також довгого, тому обов'язково обидва готові. Ви також можете створити кілька варіантів опису вашої компанії. Не просто надсилайте один і той же фрагмент тексту до кожного каталогу. Ви хочете змінити його для кожного і переконайтеся, що кожен опис списку є унікальним.

Найкраща практика під час надсилання веб-сайту

Посилання за допомогою назви торгової марки або веб-адреси

Завжди посилайтеся, використовуючи ваше підприємство чи фірмову назву, або якщо ви не можете зробити це, просто зв’яжіться зі своєю фактичною веб-адресою (URL). Уникайте спокуси посилатися за допомогою ключових слів. Ви не повинні пов'язувати ключові слова як частину цього процесу, це не обов'язково.

Використовуйте унікальні бізнес-описи та резюме

Як згадувалося вище, завжди краще при поданні вашого сайту до каталогів, щоб використовувати унікальні описи. Не копіюйте та вставляйте той самий опис компанії до кожного каталогу. Ви хочете, щоб кожне подання було унікальним.

Уникайте використання програмного забезпечення чи платних послуг для подання вашого сайту

Нещодавно друг сказав мені: "Я просто використовую послуги XYZ, щоб робити всі мої списки каталогів, це просто" .

Це може здатися легким виходом, але це рідко варто. З того, що я бачив, багато організацій, що пропонують подання каталогу, як це, в кінцевому підсумку подання вашого сайту на всі види небажаних сайтів.

Ви хочете знати, що ваші подання є 100% спотовими, надіслані лише до високоякісних відповідних каталогів, містять унікальні описи, ваші контактні дані є правильними, і що ви легко зможете увійти в систему пізніше, якщо потрібно їх. Не намагайтеся вирізати кути за допомогою служб або автоматизованого програмного забезпечення. Зробіть це правильно.

Якість над кількістю

Можливо, ви думаєте: "Ну, якщо я подаю свій сайт на більше каталогів, це повинно дати більший імпульс з точки зору SEO, так?"

Не зовсім вірно.

Подумайте про якість над кількістю. Ви завжди набагато краще подати свій сайт на меншу кількість високоякісних відповідних каталогів, ніж ви подаєте свій сайт на багато дерьмових.

Яким каталогам слід уникати?

Хоча я не можу перерахувати кожну папку в цій статті, я можу дати вам кілька коротких порад щодо того, які каталоги ви хочете уникнути.

Ось лише кілька -

 • Уникайте розміщення в надто багато "безкоштовних каталогів"
 • Уникайте розміщення в каталогах, які вимагають взаємного посилання
 • Уникайте розміщення в каталогах, в яких опублікована інформація про компанію безпосередньо (без процесу модерування)
 • Уникайте розміщення в каталогах, де вони перелічені на сайтах з низькою якістю
 • Уникайте розміщення в неангломовних каталогах
 • Уникайте розміщення в каталогах, наповнених оголошеннями та іншими безглуздями

Чи буде список в каталогах дати мені SEO підвищення?

Гаразд, остаточне, і, мабуть, найважливіше питання - чи буде перелік в каталогах давати мені SEO-прискорення?

Справа в тому, що ні - напевно немає.

Фактично, різниця буде, швидше за все, непомітною.

АЛЕ, чи варто це робити? Абсолютно.

Надсилайте Google правильні сигнали і думайте довго .

Відправка сайту до бізнес-каталогів - це лише один виступ у постійно розширюється колесі SEO.

Висновок

Що дійсно має значення, коли мова йде про розміщення в каталогах, є INTENT.

Яке ваше Чому?

 • Якщо ви розміщуєте в каталогах, щоб просто спробувати отримати кращий рейтинг, ви робите це неправильно
 • Якщо ви розміщуєте в каталогах, щоб створити зворотні посилання, ви робите це неправильно
 • Якщо ви розміщуєте в каталогах, чисто для цілей SEO, ви робите це неправильно

Ви повинні розміщувати ТІЛЬКИ в каталогах, щоб ваші клієнти могли вас знайти.

Так, список в каталогах може допомогти вашим зусиллям SEO, але з мого досвіду, вплив лістингу в каталогах - навіть платні, ледь помітний.

Звичайно, список в найбільших і найбільш авторитетних (і, звичайно, будь-які, які дуже актуальні), то отримати на створення великого сайту, і публікації удар осел, що люди будуть любити, поділитися і взаємодіяти з.

Якщо у вас є що сказати, я хочу це почути. Можливо, ви хочете щось додати? Можливо, є каталог, який я пропустив? Якщо так, розмістіть свої думки або коментарі нижче, і дайте мені знати, що ви думаєте.

Чи буде список в каталогах дати мені SEO підвищення?
Чи є список у каталогах хорошим чи поганим для SEO?
Чи є вони корисними для SEO, або я не хочу цього робити?
Що ж нам робити?
Але що вважається «якістю»?
У яких каталогах слід перераховувати?
Яким каталогам слід уникати?
Гаразд, остаточне, і, мабуть, найважливіше питання - чи буде перелік в каталогах давати мені SEO-прискорення?
АЛЕ, чи варто це робити?
Яке ваше Чому?