оптимізація сайту
- - Оптимізація <title>
- - Оптимізація <description>
- - Оптимізація <keywords>
- - Оптимізація контенту сайту. <H> заголовки
- - Оптимальна перелинковка
- - Оптимізація графіки
Мета оптимізації сайту (SEO) - домогтися високої релевантності сторінок сайту за важливими для даного бізнесу ключовими запитами в пошукових системах. Це дозволяє досягти високої відвідуваності і, як наслідок, комерційного успіху сайту за рахунок трафіку з пошукових систем.
Правильна SEO оптимізація сайту базується на оптимізації контента і правильному розрахунку ваги ключових слів, грамотному форматуванні і унікалізації мета-тегів кожної сторінки сайту.
Роботи по оптимізації сайту в пошукових системах діляться на внутрішні і зовнішні. Внутрішні роботи є основними заходами в пошукової оптимізації та полягають в аналізі сайту, визначенні відповідності тематиці просування, усунення технічних помилок в структурі сайту, створення семантичного ядра, підборі ключових слів, написання meta-тегів, а також коригування, написанні та оптимізації текстів сторінок сайту під пошукові запити. Зовнішні роботи - це заходи, які проводяться поза сайтом, до них відносяться: реєстрація сайту в пошукових системах і каталогах, обмін посиланнями і т.п. Тепер давайте детальніше розглянемо, в чому полягає внутрішня оптимізація сайту:
- Оптимізація <title>
Заголовок повинен бути зв'язковою, граматично правильно фразою і містити максимальну кількість ключових слів. Він з'являється в заголовку вікна браузера і в вигляді посилання у видачі пошукової системи - робимо його привабливим, але і не обманює очікування. Як правило, пошукові системи допускають в заголовку не більше 70-80 знаків. Найбільш важливі ключові слова розміщуємо на початку.
- Оптимізація <description>
Оптимізуємо опис сторінки сайту для пошукових систем і каталогів, яке відображається після, робимо його також привабливим, грамотним, «смачним» і ні в якому разі не вводимо в оману відвідувачів:
- <Description> допускається до 170 символів;
- <Description> не повторює заголовок сторінки, а доповнює його;
- <Description> містить цільової запит хоча б один раз;
- <Description> використовує синоніми і словоформи цільового запиту, так як тут пошукові системи їх «бачать»;
- <Description> кожної сторінки сайту унікальний.
- Оптимізація <keywords>
- тут важлива простота; ключові слова розбавляти мільйоном синонімів;
- додаються найуживаніші словосполучення з ключевиком;
- найбільш важливі слова ставляться як можна ближче до початку;
- кількість символів в <keywords> може коливатися до 160.
Оскільки багато пошуковики останнім часом стали мало уваги звертати на мета-теги, а деякі і зовсім їх не враховують, оптимізація мета-тегів швидше спрямована на привернення уваги користувача пошукових систем.
Розглянемо докладніше оптимізацію контенту сайту.
- Оптимізація контенту сайту. <H> заголовки
Для пошукових роботів заголовки важливіше, ніж решта тексту. Заголовки робляться цікавими і привабливими, наповнюються цільовими запитами і формують ієрархічну структуру матеріалу сайту.
- Оптимальна перелинковка
Посилання - це основна структура сайту. У текстових посиланнях, які ведуть на сторінки сайту, повинні бути цільові запити. Використовується контрольний атрибут title для додаткового навантаження. Кількість зовнішніх посилань мінімізується.
- Оптимізація графіки
Пошукові системи індексують графіку і альтернативні тексти, тому атрибут alt також використовується для
обважнення ключових фраз. Обмеження за кількістю символів немає.
На кожній сторінці після оптимізації сайту є кілька картинок, що ілюструють текст, і alt кожної картинки коротко описує зображення і містить цільовий запит.
А тепер давайте визначимося з тим, чого не роблять професіонали, які займаються оптимізацією сайтів:
- ніяких фокусів з невидимими посиланнями і мета-тегами - пошукові роботи стають все розумнішими;
- не розробляється 8 версій одного і того ж сайту, щоб він підходив до всіх пошукових роботів, проводиться оптимізація сайту під цільові запити певної пошукової системи;
- не використовуються сторонні ключові слова - це нічого не принесе, крім шкоди;
- не використовуються кілька мов на одній сторінці;
- обмін посиланнями проводиться тільки після аналізу сайту, на який розміщується посилання. Вихідні посилання на сайти з поганою репутацією легко зіпсують репутацію і Вам.
Пошукові роботи все більше уваги приділяють унікальному контенту ( SEO копірайтинг ), Ніж конкретніше і вже тема, тим легше її розкрити повністю, просунувши сайт на тривалий час в ТОП.
Застосовуючи ці методи правильної оптимізації сайту, пам'ятаємо, що сайт робиться насамперед для відвідувачів. В першу чергу ми прагнемо зробити сайт зручним, зрозумілим і цікавим цільовому користувачеві - це запорука швидкого просування сайту в пошукових системах.
Залишити заявку на оптимізацію сайту