оптимізуємо під низкочастотники

  1. Отже, в чому ж переваги оптимізації під низькочастотні запити

Оптимізація під низькочастотні запити більш трудомістка, але результат більш прогнозований



Постійно зростаюча конкуренція змушує оптимізаторів шукати нові способи просування, які потребують менших витрат. Оптимізація під низькочастотні запити може допомогти в боротьбі з конкурентами, особливо якщо у вебмастера немає можливості купити контекстну рекламу. Багато веб-майстри, особливо блогери, використовують саме низькочастотні запити для залучення трафіку.

Отже, в чому ж переваги оптимізації під низькочастотні запити

Більшість низькочастотних запитів вільні, тут куди менше конкурентів. Відповідно вибитися в топ стає набагато легше, та й ефекту не доводиться довго чекати. У деяких випадках досить грамотно оптимізувати внутрішні посилання і розставити в анкорах ключові слова. А якщо і доведеться задіяти зовнішні посилання, то їх потрібно набагато менше, ніж при оптимізації під середньо або високочастотні запити.

Просування по низькочастотних запитах набагато дешевше. Один среднечастотний запит можна замінити декількома низькочастотними і отримати все той же обсяг трафіку, але при цьому доведеться витратити значно менше коштів. Єдиний недолік в тому, що потрібно більше контенту. Але чим більше статей на сайті, тим довше затримається відвідувач. До того ж можна оптимізувати одну статтю під два-три запити, тим самим підвищивши її потенціал.

Ще одна важлива перевага низькочастотних запитів в високому показнику конверсії. Короткі пошукові фрази містять менше конкретики, відповідно вийти на цільову аудиторію стає складніше. Низькочастотні запити складаються з трьох або більше слів і містять конкретну думку, відповідно приходять користувачі більше зацікавлені в тому, що пропонує проект. Ця обставина особливо важливо для продають сайтів адже для отримання прибутку важливо залучати саме тих, хто дійсно зацікавлений в придбанні товару.

Ще одна перевага низькочастотних запитів в легкості оптимізації. Оскільки конкурентів не надто багато то і при оптимізації не обов'язково володіти багатим досвідом, вміти шукати якісних донорів, розміщувати прес-релізи, огляди на популярних новинних майданчиках і так далі. Практично кожен веб-майстер може задіяти низькочастотні запити для оптимізації свого ресурсу.

Переваг низькочастотних запитів досить багато. І зараз навіть професійні оптимізатори використовують їх у своїй практиці. І чим вище конкуренція ніші, тим виправдати використовувати саме низькочастотні ключові слова.


Mikhail-Vanzha, для alphaland.in