Основи seo-оптимізації сайту

  1. Перед початком просування

Розповідаємо, як перевірити роботу фахівця і яку інформацію необхідно йому надати, щоб отримати цільовий трафік з пошуку і збільшити продажі.

Пошукова оптимізація сайту (seo) - один з найскладніших, але дієвих способів привернути на сайт цільової трафік. Раніше оптимізатори працювали тільки на показник позицій сайту в пошуку по підібраним ключовим словам. З 2017 року seo стало більше, ніж просто позиції. Тру-сеошникі працюють на зростання позицій, збільшення цільового трафіку і підвищення конверсії сайту. Але важливо розуміти, що робота фахівця безпосередньо залежить від швидкості надання необхідної інформації та узгодження рекомендацій з вашого боку.

Перед початком просування

  1. Попросіть вашого сеошника уявити вам стратегію просування. Він повинен чітко уявляти, що буде робити з вашим сайтом і навіщо. Повинен робити спеціаліст максимальну інформацію про свій бізнес: специфіка роботи, портрет ЦА, ціни, особливості, переваги, етапи роботи з клієнтом, гарантії і т.д.
  2. Знайдіть хорошого копірайтера. Контент - найважливіше, що є на вашому сайті. На ньому можна економити.
  3. Проведіть аудит юзабіліті сайту. Чи вирішує він завдання користувача? Чи дає йому максимальну інформацію про товар або послугу? Мотивує на заповнення форм або на замовлення товару / послуги?
  4. Проведіть технічний аудит. Всі картинки повинні відображатися, всі посилання працювати, всі форми відправлятися.
  5. Проводьте seo-аудит три-чотири рази на рік, щоб вчасно відстежити помилки, які гальмують індексування сайту.

Основа просування в пошуку

  1. Правильне семантичне ядро. Правильне СЯ - 50% успіху пошукового просування. Тому перед тим, як фахівець почне збирати семантику, розкажіть йому про основні особливості вашої роботи. Наприклад, якщо у товарів є назви-синоніми, обов'язково скажіть про це. Скажіть, які товари або послуги є пріоритетними і приносять більше прибутку. Так ви швидше отримаєте результат від роботи з сайтом. Дозвольте seo-фахівця додати низькочастотні і середньочастотні запити. Так ви привернете на сайт найбільш цільовий трафік - людей, які точно знають, чого хочуть, і готові це купувати.
  2. Контент. Як ми говорили вище, контент повинен бути корисним і унікальним. Звичайно, навряд чи вам вдасться написати унікальні характеристики в картках товарів. Але пропонуючи користувачам корисні і цікаві статті, привабливо і правдиво описуючи послуги, ви залучаєте на сайт нових відвідувачів і підвищуєте довіру і лояльність до вашої компанії. Ну а про унікальність і говорити не варто: скопійовані тексти нікому не цікаві, а пошукові системи їх просто пессімізіруют.
  3. Посилання. З моменту введення Яндексом алгоритму Минусинськ все більше фахівців говорить про те, що посилання не працюють. Але посилання посиланням ворожнечу. Якщо ви будете розміщувати партнерські або експертні матеріали на якісних тематичних ресурсах, то таке посилання точно не зашкодить. Природні посилання на тематичних форумах в відповідях до обговорень також здатні позитивно вплинути на позиції сайту в пошуку.
  4. Структура сайту. Структура повинна бути зручно, логічно вибудуваної і зрозумілою користувачеві. Не варто глибоко ховати цільові сторінки, плодити дублі або створювати надто розгалужене дерево сайту. Древнє сеошное правило говорить, що користувач повинен добиратися до будь-якої сторінки не більше ніж за 3 кліка.
  5. Технічні параметри. Robots і sitemap, мета-теги, редіректи, швидкість завантаження сторінок, ЧПУ (людино-зрозумілі url), сторінка 404 і т.д. Це рутинна і нудна робота, але без неї неможливо просування сайту в пошукових системах.
  6. Мобільна версія або адаптивна верстка. І Яндекс, і Google пессімізіруют в пошуку сайти, у яких немає мобільної версії. Поки це стосується тільки пошукової видачі на смартфонах, але мобільний трафік зростає і втрачати його користувачів непробачно.
  7. Мікророзмітки. Вона дозволяє поліпшити вигляд сайту в пошуковій видачі. За допомогою мікророзмітки ви можете додати в сниппет зображення, рейтинг, ціну товарів, контакти і т.д.
    Розповідаємо, як перевірити роботу фахівця і яку інформацію необхідно йому надати, щоб отримати цільовий трафік з пошуку і збільшити продажі
  8. Аналіз конкурентів. Оцініть сайти конкурентів з ТОП-10 пошукової видачі. Подивіться, по яких запитах просувається конкурент, які фішки використовує на своєму сайті. Беріть краще і не повторюйте помилки тих, хто знаходиться на першій сторінці.

Ми перерахували лише частину з великого пласта роботи над сайтом, які приведуть вас на першу сторінку пошуку. З цього списку ви можете перевіряти роботу як штатного сеошника, так і підрядників.

Ми пропонуємо комплексне seo-просування вашого сайту за вигідними цінами. Довірте свій сайт професіоналам!

Чи вирішує він завдання користувача?
Чи дає йому максимальну інформацію про товар або послугу?
Мотивує на заповнення форм або на замовлення товару / послуги?