перелінковка
- види перелинковки
- Що таке зовнішня перелинковка?
- Що таке внутрішня перелінковка?
- методи перелинковки
Перелінковка - процес щодо зв'язування окремих сторінок посиланнями. В даному випадку мова йде не про окрему посиланню, що веде на яку-небудь конкретну сторінку, а про «пакеті» лінків, що зв'язують сторінки веб-сайту.
У практиці SEO-оптимізації перелинковка грає дуже важливу роль. Від її правильності залежать результати просування ресурсу у видачі пошукових систем.
види перелинковки
В SEO-практиці прийнято виділяти два види перелинковки:
- зовнішню;
- внутрішню.
Що таке зовнішня перелинковка?
Як не важко здогадатися з назви, суть даного типу перелинковки зводиться до простановке природних посилань з одного сайту на інший, що дозволяє перенаправити «вага» одного порталу на інший, тим самим підвищивши його траст.
Зовнішня перелинковка сторінок сайту - найефективніша. Вона здатна помітно підвищити рейтинг сайту в очах пошукових систем. Однак це досить складний процес, що вимагає грамотного підходу до вибору сайтів-донорів.
Що таке внутрішня перелінковка?
Внутрішня перелінковка - обов'язкова частина заходів з проведення внутрішньої оптимізації сайту. Головна мета внутрішньої перелинковки - підвищити статистичний вага внутрішніх сторінок веб-сайту. Простіше кажучи, це зв'язок внутрішніх сторінок порталу.
Переваги внутрішньої перелинковки:
- даний комплекс заходів дозволяє помітно заощадити на покупці платних зовнішніх посилань;
- за рахунок правильної внутрішньої перелінковки можна вивести сайт на лідируючі позиції у видачі пошукових систем по середньочастотним і низькочастотних запитах;
- це безкоштовний спосіб нарощування посилальної маси сторінок і збільшення їх статистичного ваги.
методи перелинковки
- метод «зірочка» - класичний метод внутрішньої перелинковки, що передбачає, що всі сторінки веб-сайту посилаються один на одного;
- метод «кільце» - класичний метод внутрішньої перелинковки, що передбачає цілеспрямоване напрямок ваги на певну сторінку веб-сайту;
- метод «ієрархічний» - метод внутрішньої перелинковки, що передбачає «імітацію» прогресії, тобто одна сторінка посилається на дві, які в свою чергу посилаються на інші дві, а потім ці чотири посилаються на першу.
принципи перелинковки
- з додаванням кожної нової посилання відбувається збільшення статичного ваги сторінки, на яку веде лінк;
- існує пряма залежність між статичним вагою сторінки-донора і сторінки-акцептора;
- зі збільшенням кількості лінків на сторінку-донор буде збільшуватися статичну вагу сторінки-акцептора.
Що таке зовнішня перелинковка?
Що таке внутрішня перелінковка?