Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Погляд вперед: випускники відеопродукції та їх новий шлях кар'єри

  1. Обладнання та програмне забезпечення
  2. Тенденції нового обладнання
  3. 4K камери
  4. Drone відеозйомка
  5. Менталітет «Зроби сам»
  6. Загальне виробництво відео не зробить вас успішним

Це не було до 2002 року, коли Джордж Лукас знімав Star Wars: Episode II - Атака клонів , що весь основний кінофільм був знятий з використанням лише цифрової камери. У 2009 році став Мільйонер з трущоб перший фільм знятий головним чином з цифрових технологій Нагороджений Оскар за кращу кінематографію.

Це лише деякі приклади того, як індустрія відеопродукції змінюється і як враховує ці зміни для успішних відеопродукцій.

Існує багато чого можна сказати про зміну характеру відеопродукції, а нещодавні випускники відеопродукції Балтімора повинні знати і розуміти, як впоратися з цими змінами, щоб зробити успішну кар'єру для себе.

Сьогодні ми розглянемо, як виглядає майбутнє відеопродукції, щоб випускники, такі як ви, могли йти в ногу і залишатися конкурентоспроможними.

Раніше було, що компанії з виробництва відео були спеціальним елементом, який обійшов би клієнта тисячами доларів, щоб створити навіть найкоротший відеорекламу. Раніше йшлося про те, що мистецтво відеопродукції зайняло б роки для освоєння, і лише найкращі могли б стверджувати, що вони були експертами.

Сьогодні вивчення технічних навичок використання камери та освоєння процесу редагування - це те, що кожен, хто має невелику пристрасть і амбіції, може навчитися, особливо коли це робиться в авторитетній школі відеопродукції, наприклад Шеффілдський інститут реєстрації мистецтв .

Однак, правда, це не вимагає освітньої відеопродукції для того, щоб накласти на себе назву "Виробник відео" і платити за відеопродукцію. Це означає, що ті, хто серйозно ставився до своєї освіти, які вкладають час і гроші в курси редагування відео, щоб стати фахівцями у своїй галузі, можуть зіткнутися з конкуренцією середньої людини, яка виробляє відео за вигідними цінами. Цей факт, крім змін у промисловості відеопродукції, доводить, що проблеми, з якими недавні випускники повинні подолати.

Обладнання та програмне забезпечення

Обладнання для відеопродукції варіюється в ціні від надзвичайно недорогого ( думаю, ваш iPhone ) до цього світу дорогого ( думаю, цифровий фотоапарат Hasselblad H4D-60 - $ 42,000! ). Справа в тому, що ті, у кого є гроші, які можуть дозволити собі дороге обладнання, продовжуватимуть робити це, і це добре для них. Але для тих, хто тільки починає, і навіть тих, хто не має освіти, є дещо порівнянне обладнання, яке не має величезної цінності.

Крім того, можна знайти практично будь-яке програмне забезпечення для редагування відео. Спеціалізовані пакети для редагування коштували понад 3000 доларів, тоді як зараз ви можете знайти безкоштовні онлайн-інструменти або недороге програмне забезпечення за невелику абонентську плату, і вони дають такі ж чудові результати.

Раніше це було те, що ваше обладнання визначало позицію, яку ви займали у відеопромисловості. На щастя, ті, хто тільки починає, мають шанс зробити це з великими собаками. Проте, ті, хто не має належної освіти, також мають такі ж можливості.

Тенденції нового обладнання

При цьому всі випускники повинні знати про нові тенденції в обладнанні, які важко потрапляють на ринок відеопродукції. І, на щастя для вас, середня людина не може виконувати ці завдання, залишаючи більше місця для того, щоб зробити свій слід в якості експерта.

4K камери

Хоча в даний час більшість відеозаписів знімається у форматі HD, зростання 4K відео набирає обертів тому що він надає глядачам чотири рази якість HD. Це кристально чисте зображення дає виробникам відео більше контролю над кожним знімком, зменшує зовнішній шум і робить найяскравіше зображення раніше. Потрібний експерт, хто займається великими курсами відеопродукції, щоб обробити рівень редагування 4K зйомок.

Drone відеозйомка

Також набирає обертів використання дронів для аерофотознімання. Як недорогий варіант для створення унікального відео, безпілотники легко налаштовуються і можуть використовуватися як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Як відео-продюсер із знаннями про місця, освітлення, якість звуку і, звичайно, процес редагування, що спеціалізується на роботі з дронами, може зробити вас набагато більш конкурентоспроможними в індустрії відеопродукції.

Менталітет «Зроби сам»

У недавньому дослідженні було визначено, що 92% великих компаній США буде включати відео в їх маркетингові зусилля. Зі збільшенням перегляду відео на комп'ютерах, планшетах, смартфонах і навіть телевізорах підприємства поспішають задовольнити вимоги до більшої кількості відеовмісту, сподіваючись збільшити свій прибуток.

Проблема полягає в тому, що, оскільки відеопродукція стає більш інтегрованою в загальні маркетингові стратегії бізнесу, внутрішнє відео-виробництво продовжуватиме відбуватися, особливо для невеликих компаній з нижчими бюджетами.

На жаль, деякі виробничі компанії залишаються поза виробничим процесом. Тобто, до тих пір, поки ці компанії не усвідомлять, що потрібно більше, ніж деякі фантазії обладнання і деякі безкоштовні програмне забезпечення для редагування виробляти гідне комерційне відео.

Ті, у кого виробляється відеопродукція, повинні бути в режимі очікування, наприклад, такі. Існує набагато більше відеопродукції, ніж очі. Деякі хочуть намалювати картину, що відеопродукція легка і може бути зроблена будь-ким, але як останній випускник з твердим розумінням галузі , Ви знаєте краще.

Розуміння всіх речей маркетингу, коли мова йде про ваші навички виробництва відео зробить вас виділитися. Оптимізація для SEO, використання відео на веб-сайтах і знання способу охоплення широкої аудиторії через популярні соціальні ЗМІ підвищить ваш авторитет і успіх, навіть як нещодавно завершений виробник відео.

Загальне виробництво відео не зробить вас успішним

Після закінчення школи відеопродукції, швидше за все, у вас буде величезна кількість знань, пов'язаних з виробництвом відео. Однак, як ви входите в реальний світ і намагаєтеся зробити собі ім'я, зрозумійте це: пропонуючи послуги з виробництва відеозаписів не збирається . Будь-хто може запропонувати послуги з виробництва відео та набагато менше, ніж ви бажаєте стягувати.

Як недавній випускник зміцнює вашу репутацію в конкурентній промисловості, важливо, щоб ви надаєте унікальні перспективи, досвід і ідеї, а також ваші технічні навички, для компаній, що шукають якісну продукцію відео.

Зрештою, це не буде фантазії обладнання, яке ви володієте, що робить вас успішним. Це буде ваша здатність вирішувати бізнес-проблеми за допомогою відео, забезпечувати виняткове обслуговування клієнтів, доставляти повідомлення аудиторіям, а також збільшувати продажі для компанії, яка зробить вас бажаним активом у відеопродукції. Це те, що дозволить відокремити виробників професійного відео від тих, хто просто вказує і натискає.

Заключні думки

Якщо ви нещодавно закінчили кращу музичну школу Меріленда і готові вийти в конкурентний світ відеопродукції, зверніть увагу на мінливу природу галузі.

Пройшли часи, коли декілька фахівців з виробництва відео підтримують контроль над усією галуззю. Незалежно від того, чи виробляєте рекламу для малого бізнесу або працюєте над великим кінофільмом Зміни, що відбуваються в галузі, можна і слід визнати, особливо як нещодавній випускник, оскільки багато людей-аматори та експерти конкурують за те ж саме.

Ви в районі Меріленда? Ви хочете почати на своєму шляху, щоб стати виробником відео? Перевіряти Шеффілдський інститут реєстрації мистецтв і розпочати сьогоднішню відеопродукцію.

Ви в районі Меріленда?
Ви хочете почати на своєму шляху, щоб стати виробником відео?