Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Просування в Інстаграм - прості способи, які діють

 1. Як зробити більш помітним аккаунт в Instagram: способи просування
 2. Просування бізнесу в Інстаграм - ефективний спосіб привернути увагу
 3. Біржа реклами Інстаграм
 4. Накрутка живих передплатників в Інстаграм - особливості
 5. Просування бренду в Інстаграм. Робимо бренд популярним в віртуальному світі - підвищуємо на нього...

Хочете, щоб вас або вашу компанію помітили

Хочете, щоб вас або вашу компанію помітили? Використовуйте можливості такого додатка, як Instagram. Цей додаток не так давно, але впевнено завоювало увагу активних користувачів соціальних мереж. Зараз йде велика хвиля інстаграмізаціі в Росії і країнах СНД. Далі ви дізнаєтеся найбільш дієві способи 2014 року і прогнози на 2015, які використовують в просуванні акаунтів і компаній в Інстаграм.

Зі статті ви дізнаєтесь:

 • Як привернути увагу до вашого аккаунту;
 • Як в Інстаграм просувати бізнес;
 • Про кращих біржах реклами для Інстаграм;
 • Як накручують цільових передплатників;
 • Про способи популяризації та просування бренду.

Як зробити більш помітним аккаунт в Instagram: способи просування

Сьогодні для багатьох людей це мобільний додаток стало способом самовираження. Тільки, погодьтеся, без глядачів не так цікаво демонструвати себе і свої здібності. Тому простої реєстрації в Інстаграм буде недостатньо для залучення до себе уваги.

Просування аккаунта instagram зажадає від вас нескладних дій. Приділіть увагу заповнення профілю. Порожні поля вашого профілю викликають сумнів у потенційних передплатників. Неодмінно поставте своє унікальне фото на сторінку. Попрацюйте над головним зображенням: нехай це буде не звичайний портретний кадр, а який-небудь цікавий якісний знімок.

Попрацюйте над головним зображенням: нехай це буде не звичайний портретний кадр, а який-небудь цікавий якісний знімок

Заповнення профілю Кіноманії

Хочете привернути увагу до свого облікового запису користувачів з інших країн, тоді заповніть профіль англійською мовою. Залишайте посилання на свої сторінки, групи в соціальних мережах.

англомовний профіль

Багатьох користувачів в Instagram привертають тематичні добірки фото. Тому важливий серйозний підхід до матеріалів, які ви будете викладати в доступ через мобільний додаток. Постарайтеся робити серії знімків, об'єднані спільною темою (наприклад, цікаві місця, природне диво). До речі, а тут ви дізнаєтеся, як в Інстаграм знаходити найпопулярніші публікації і проводити аналіз.

Активне користування додатком гарантує просування аккаунта instagram. Підтримуйте зворотний зв'язок з вашими передплатниками, коментуйте фотографії інших користувачів, ставте лайки. Це дозволить вам завести більше друзів і підвищити рівень своєї популярності.

Просування бізнесу в Інстаграм - ефективний спосіб привернути увагу

Просування бізнесу в instagram може бути хорошим рекламним ходом. щоб така реклама виявилася результативною, важливо дотримуватися таких правил:

1. Не нав'язуйте послуги або товари вашої компанії (це тільки відштовхне ваших передплатників).
2. Ім'я вашого профілю - назва компанії. Це відразу дасть зрозуміти користувачам, що вони мають справу з компанією, а не просто з людиною.
3. Відверто рекламні фото ніколи не викличуть інтересу у звичайних користувачів мобільним додатком. Підбирайте знімки не тільки рекламують ваші послуги / товари, а й інформацію, яка буде підтверджувати користь продукції.
4. Виберіть і використовувати відповідну для вашої компанії хештеги #. Ця функція в Інстаграм допомагає фільтрувати записи і підбирати необхідні.
5. Розміщуйте час від часу в своєму акаунті Instagram інформацію про знижки, акції, промо-коди. Тільки робіть це цікаво, привабливо.

Використовуючи зазначені правила, можна здійснювати також просування магазину в instagram. Так ви зможете залучити більше покупців. Додатково спробуйте розміщувати зображення процесу створення продукції, фото незвичайних декорацій вашого магазину. Передавайте за допомогою фотографій «життя» магазину. Для просування в instagram свого магазину підтримуйте активність аккаунта, розміщуйте хоча б одне фото в день (оптимально 3-4 фото в день).

Біржа реклами Інстаграм

Біржа реклами Інстаграм

Реклама в Інстаграм

В біржі Instagram можна як давати рекламу (записи), так і приймати замовлення на свої акаунти (докладніше про те як заробити в Інстаграм ). Але на даний момент, бірж для Інстаграма, де все автоматизовано нету (наявність автопостінга).

Можна використовувати spellfeed.com (тимчасово не працює). Це каталог рекламних майданчиків для Instagram. За допомогою нього ви зможете:

 • Додати свій майданчик або підібрати майданчик для реклами
 • Фільтр по кількості учасників, тематиці, ціною. Скоро з'являться і інші фільтри.
 • Порівняти ціни та знайти контакти з власниками майданчика

Є ще є біржа реклами plibber.ru . Її особливості:

 • У неї є перевірка наявності публікації поста
 • За завершення компанії відбувається оплата, дається скріншот, охоплення поста і дії.
 • Модерація рекламних постів

Але розміщення поста також відбувається в ручному режимі. Будь-який з цих способів стануть більш доступними ручного пошуку майданчика для реклами.

А тут ви дізнаєтеся про вартість реклами в Інстаграм і як визначити накручений аккаунт (або розкрутити).

Накрутка живих передплатників в Інстаграм - особливості

Є така можливість. Хтось вибирає накрутку передплатників, в більшості випадків, при базовій накрутке активності такі передплатники особливої ​​проявляти в подальшому не будуть. Це виправдано лише в тому випадку, якщо ви вважаєте наприклад, що обліковий запис з кількістю учасників за 500 легше просувати ніж з 50. У такому випадку можу порадити цей сервіс по накрутці soclike.ru (Автоматичний).

І вже після підготовки свого аккаунта і накрутки (не раніше ніж через 7 днів після його створення) займатися створенням реклами та залученням цільових передплатників.

У цьому сервісі я тестував і замовляв базову накрутку на 500 передплатників (за 3 дні підписалося 600 😉). Толку від таких передплатників майже не було. Ні коментарів в тему до посту зі змістом, хіба що лайки зрідка ставлять (+ свою функцію «для кількості» виконують).

Але тут є і цільова накрутка (тариф Vip) по заданому хештегом, гео таргетингу (та іншими критеріями) зацікавлених людей. Ймовірно, це більш «живі» і цільові акаунти користувачів.

Просування бренду в Інстаграм. Робимо бренд популярним в віртуальному світі - підвищуємо на нього попит в «реалі»

Навіть знамениті і розкручені бренди такі, як Coca-Cola, активно використовують можливості Інстаграма для підтримки свого рейтингу. Правильне просування бренду в instagram допоможе зробити його популярним. Не варто «засмічувати» сторінку одноманітними фото товарів вашого бренду. Викладайте зображення, які передають, як в житті використовується ваша продукція.

Ефективним ходом, що дозволяє просунути в instagram бренд, є проведення різних розіграшів серед передплатників. Розміщуйте на сторінці фото своїх передплатників-клієнтів, людям подобається, коли їх помічають.

Такі нехитрі способи і в 2015 році допоможуть підняти вашу впізнаваність, завдяки цьому мобільному додатку, так як кількість користувачів Instagram зростає щодня. Грамотно почавши зараз, ви зробите свій бізнес більш популярним і прибутковим.

Просування в інших соціальних мережах:

Оновлене 31.03.2019

Цікаво також:

Хочете, щоб вас або вашу компанію помітили?