Розкрутка на YouTube: поради по просуванню відео, каналу на Ютуб

  1. зміст Сервіси для посіву відео Сервіси обміну і купівлі переглядів Рекламні біржі Всім привіт!...
  2. Сервіси обміну і купівлі переглядів і передплатників
  3. Рекламні біржі

зміст
  1. Сервіси для посіву відео
  2. Сервіси обміну і купівлі переглядів
  3. Рекламні біржі

Всім привіт! Як ми знаємо, будь-яка послуга народжується тільки завдяки існуючій потребі якоїсь аудиторії в якомусь благо. Це формує попит, який і задовольняється пропозицією - це основи економіки будь-якого бізнесу, незалежно від його розміру або тематики. Що ж є "благами" для власників каналів на Ютубі, бажаючих їх розкрутити і як це правильно робити? Правильно - дії (залучення) на їх каналі і відеороликах: передплатники, перегляди, лайки, репости, додавання в обране, коментарі і т.п. речі, які підвищують залученість користувачів в контент.

Але перш, ніж розповісти про сервіси по розкрутці каналу на Ютуб (YouTube), хочемо в черговий раз попередити читачів цієї статті про важливі моменти, яким доведеться приділити увагу перед тратою часу і грошей на просування свого каналу з відео на Youtube (Ютуб). Оскільки багато наших користувачі запитують і просять нашого ради з оцінкою їх каналів (оформлення, контент, форма спілкування з цільовою аудиторією), ми хотіли б позначити пару моментів, які впливають на зростання каналу.

Головні помилки тих, у кого не виходить досягти бажаного ефекту від реклами свого каналу - неякісний контент, недостатнє його кількість на каналі або відсутність близького контакту з передплатниками.

У цій статті ми розглянемо три способи, а, відповідно, і три категорії сервісів для отримання залучають дій на свій канал Youtube і його розкрутки.

Сервіси для посіву відео

Очевидно, що навіть новий фільм про всесвіт Гаррі Поттера ніхто не зможе оцінити, якщо його ніде не показати. І, звичайно ж, максимальну кількість оцінок можна отримати, показавши його в місцях найбільшого скупчення цільової аудиторії подібного контенту.

Наприклад, відео з Пранк набере багато переглядів в групах Вконтакте з розважальними роликами, а відеоуроки по фотошопу - в групах і на сайтах для дизайнерів і художників. Якщо ми домовимося про розміщення нашого відео на декількох майданчиках - отримаємо перегляди

Звичайно, ми можемо і самі пошукати адмінів паблік і власників сайтів про дизайн. Але як бути, коли відео виходять часто, охоплення потрібен великий і виявляється, що не кожен адмін і власник сайту з руками готовий відірвати ваш ролик для розміщення у себе в стрічці постів?

Для полегшення завдання пошуку таких відповідних майданчиків і розміщення на них, до ваших послуг є сервіси для посіву відеороликів. Розглянемо найбільш популярні з них:

Розглянемо найбільш популярні з них:

Один з найбільших сервісів - можливий посів у Вконтакте, Однокласниках, Facebook і тематичних сайтах. У кабінеті можна складати докладні звіти, особистий менеджер допомагає з вибором майданчиків та додаванням всяких фішок типу кнопок соц. мереж на відео. При бажанні, можуть підключити будь відеохостинг, на листопад 2016 року підключено 27 000 майданчиків.

При бажанні, можуть підключити будь відеохостинг, на листопад 2016 року підключено 27 000 майданчиків

Перший в Росії сервіс для посіву, працює з 2011 року. Підтримують посів роликів з YouTube, Vimeo, Coub і через власний Adserving. Теж докладні звіти і навіть повернення грошей, в разі виникнення підозр на накрутку.

Теж докладні звіти і навіть повернення грошей, в разі виникнення підозр на накрутку

Крім стандартних функцій, можливо використовувати як нативні розміщення відео, так і статичні inFeed CPM-формати. Творці пишаються своєю високонадійній антіфрод-системою, а так само до основних майданчиків додана можливість розміщення в Twitter.

Сервіси обміну і купівлі переглядів і передплатників

На жаль (рідко коли на щастя), в нашому світі як і раніше можна купити майже все, в т.ч. популярність на Ютубі - не виняток. Відразу обмовимося, що мільйони переглядів і сотні тисяч передплатників купити, звичайно, можна, але ... чи виправдано це? Для прикладу, на сервісі https://ytmonster.ru один мільйон переглядів (по 40 секунд кожен) обійдеться приблизно в 85 000 рублей. А для покупки ста тисяч передплатників доведеться розлучитися з сумою в 100 000 рублів.

Сам Youtube (або партнерська мережа, з якої ви працюєте) платить гроші за перегляди - але у багато разів менше, ніж вартість штучних переглядів. А з куплених передплатників, як правило, дивляться нові відео каналу лише одиниці.

Так чому ж можуть бути корисні сервіси штучної накрутки? Для зовсім молодого каналу має сенс купити невелику кількість (5-15 тисяч) передплатників і переглядів, щоб він виглядав більш живим, а нульові перегляди і передплатники не бентежили ваших потенційних фанатов.Но повторимося - без якісного контенту і регулярності виходу нових відео ви тільки витратите гроші даремно!

Маленьке доповнення - подібні сервіси можуть так само стати для вас і сайтами для заробітку на Ютубі, адже за кожен перегляд або підписку ви отримаєте маленьку копієчку =)

Отже, перейдемо до огляду двох найбільш популярних сервісів (вартість вказувати не будемо, тому що вона може часто змінюватися):

Зарубіжний сервіс англійською мовою. Його особливість в тому, що там можна замовити чорний піар насолити вам власникам каналів у вигляді дізлайков на відео! Вартість - 20 доларів за кожну тисячу. Але команда Epicstars, звичайно ж, ні в якому разі не схвалює подібні дії.

Так само, на листопад 2016 року за якихось причин на сервісі була недоступна можливість замовлення лайків і передплатників. Решта дії - перегляди, додавання в обране, дізлайкі і репости доступні до замовлення.

Одне з дітищ Діджитал холдингу Maya Group. Підтримує величезну кількість соц. мереж - від LinkedIn до Pinterest, регулярно проводить акції та розіграші для своїх користувачів А ще - 20% по реферального програмі і присутність платного тарифу з розширеним сервісом.

Вітчизняний аналог ytmonster.net, описаного вище - тут у нас і бонуси за поповнення, і система рівнів аккаунта (на кожному новому рівні - щомісячні бонуси, які можна обміняти на дії в соц. Мережах), і реферальная програма. Але підтримує тільки Youtube і Rutube. Зате, можна вибрати джерело трафіку - Google, пошук на Youtube, пов'язані відео.

Рекламні біржі

Ну і остання категорія сайтів по розкрутці каналу - біржі реклами на Youtube . Крім сайтів, груп в соц. мережах і сервісів накрутки ми можемо отримати перегляди і трафік на свій канал від ваших «колег по цеху» - інших власників каналів на Youtube! Механіка проста - ви знаходите власника каналу зі схожою аудиторією і домовляєтеся про розміщення на початку або іншому місці його ролика короткий опис і рекомендацію підписатися на ваш канал.

Наприклад, канал з ТОП-10 за все на світі може рекламувати канал з Лайфхак, а б'юті-блогер рекламувати мандрівників. Це природний обмін аудиторіями, яким може бути цікавий новий відеоконтент.

Посіви відео в соціальних мережах дають багато переглядів, але мало передплатників, а про мінуси покупних дій ми говорили в попередньому розділі статті. Рекламуючи же свій канал на іншому каналі, ви отримуєте стабільну кількість лояльних передплатників!

За вартістю - розміщення в відео зі ста тисячами переглядів може коштувати близько п'яти тисяч рублів. Для порівняння, на сервісах накрутки за ці гроші можна купити всього 5000 передплатників (не лояльні). Скільки прийде до вас від іншого каналу - безпосередньо залежить від тематики та якості обох каналів (ми ж не знаємо, чи купував передплатників власник іншого каналу).

Переходимо до самих бірж:

Американський сервіс, інтерфейс тільки англійською мовою. Цю біржу купив для себе Youtube в жовтні 2016. При цьому, представники відеохостингу відзначили, що це ні в якому разі не повинно обмежувати інших гравців ринку, а тільки розігріти його і розширити. Підтримуються більшість сучасних популярних соціальних мереж, підключення Youtube каналу можливо від 5000 передплатників.

На біржі можливо як просто додати свій канал і чекати пропозицій, так і самому відгукуватися на пропозиції (офери) інших компаній. У кожному Офер зазначено, в яких соціальних мережах бренд хотів би отримати рекламу і охоплення, і скільки готовий за це заплатити. В основному це товари - будь-які, починаючи від масел для вирощування винограду і закінчуючи продукцією компанії Samsung з оплатою до п'яти тисяч доларів за розміщення реклами. Безумовно, подібні завдання вимагають високої популярності каналу і відповідної аудиторії (як правило, не російської).

Так само, на сервісі можливо вступати в так звані колаборації (взаімопіар) з іншими власниками аккаунтів, це абсолютно безкоштовно - головне, знайти того, кому теж буде вигідно прорекламувати вас у себе. А за виконання завдань, запрошення нових користувачів і інші активності в системі Famebit нагороджує своїх користувачів бонусними очками, які можна обміняти на різні подарунки, в тому числі дороге обладнання для створення контенту на своїх майданчиках.

Одна з найбільших російських бірж реклами на Youtube - на листопад 2016 року зареєстроване понад 2 000 російськомовних каналів. Тут так само можна як чекати пропозицій від брендів, так і відгукуватися на найбільш цікаві - кожному користувачеві доступний каталог завдань. Супер-оперативна підтримка відповідає в чаті протягом 2-3 хвилин навіть у вихідні, іноді навіть вночі =)

Одна з особливостей сервісу - система захисту угод - блогер може погодитися на виконання завдання, тільки якщо рекламодавець має на балансі в системі достатня кількість грошей для оплати. Після затвердження виконавця - сума заморожується до тих пір, поки блогер не виконає, а рекламодавець не прийме роботу - це захищає обидві сторони від шахрайства та інших неприємних фінансових проблем. Продумана і прозора платформа для пошуку відеоблогеров і майданчиків для реклами.

На відміну від багатьох сервісів - на Epicstars можна одним кліком переключити інтерфейс з «Блогера» на «Рекламодавця», що б створити завдання для реклами свого каналу. Кожне завдання проходить модерацію (в робочий час займає до півгодини), а каталог блогерів оснащений різноманітними фільтрами і угрупованнями. Висновок зароблених коштів можливий самими різними способами - на банківську карту, на Webmoney, або Яндекс.Деньги.

Велика американська рекламна біржа, ще кілька років тому вийшла на IPO. Підтримує багато соціальних мереж, навіть підключення свого сайту або блогу як рекламний майданчик. При цьому, немає відкритого каталогу офера, а в режимі рекламодавця - каталог майданчиків і платформ доступний тільки при оплаті хоча б мінімального тарифу (передплати).

Інтерфейс теж може перемикатися між рекламодавцем і виконавців в пару кліків, але система взаємодії заснована на ставках і завдань - необмежену кількість ставок і завдань можна робити тільки на платних тарифах. Так само, для виконавців є система бонусів - знижки від компаній-партнерів.

Одна з особливостей сервісу - доступні на будь-яких тарифах інструменти аналізу соціальних активностей. ShareMonitor для відстеження згадок в соц. мережах (в Facebook і Pinterest) з можливістю формування звітів в PDF, а так само SocialSearch для Twitter, який допомагає відслідковувати тренди, найбільш популярні посилання в твіти, географію поширення і інші показників.

На цьому список всіляких сервісів для розкрутки відео і каналу на Ютубі (YouTube) звичайно ж не вичерпується - нові сервіси з'являються часто, а старі нарощують функціонал і кількість майданчиків для реклами для кращого просування. Кожен вибирає для себе сам найбільш ефективний інструмент - ми ж бажаємо вам лояльних передплатників, легкого відеомонтажу та невичерпної фантазії для нового і нового творчості!

Що ж є "благами" для власників каналів на Ютубі, бажаючих їх розкрутити і як це правильно робити?
Але як бути, коли відео виходять часто, охоплення потрібен великий і виявляється, що не кожен адмін і власник сайту з руками готовий відірвати ваш ролик для розміщення у себе в стрічці постів?
И виправдано це?
Так чому ж можуть бути корисні сервіси штучної накрутки?