Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

SEO-методи - підготовка блогу для мережі - цифровий бізнес

 1. 1.1 Злийте тексти з зображеннями та відео.
 2. 1.2 Furry.
 3. 1.3 Заголовок HTML.
 4. 1.3.1 - <title> ... </ title>
 5. 1.3.2 - <стиль> ... </ style>
 6. 1.3.3 - <сценарій> ... </ script>
 7. 1.3.4 - <link> ... <link>
 8. 1.3.5 - <meta> ... <meta>:

Створення нового блогу сьогодні є однією з найпростіших в Інтернеті. Просто зареєструйтесь у менеджера Blogger , оберіть шаблон своїм обличчям, і все готово! Існує не потрібно знати HTML або будь-яку іншу конкретну мову, щоб залишити відправлення криво і прямо з предметом, який вам подобається. Але ось питання? Ви жартуєте про розміщення або ви дійсно хочете бути блогером?

Якщо ви сумніваєтеся відповісти, просто подумайте про свої дії: будь-хто, хто грає, копіюватиме вміст з Інтернету і копіюватиме його у вашому блозі, не змінюючи коми (їх багато) Якщо ви сумніваєтеся відповісти, просто подумайте про свої дії: будь-хто, хто грає, копіюватиме вміст з Інтернету і копіюватиме його у вашому блозі, не змінюючи коми (їх багато). Блоггер, у свою чергу, має потребу в створенні контенту, він не хоче бути просто ще одним, хоче виділятися і, якщо можливо, хоче бути іншим виробником думки.
Якщо ви є частиною першої групи, продовжуйте веселощі, а потім затирайте і зазвичай нікому не зашкодьте. Але якщо ви з другої групи і хочете уникнути деяких довгих невдач і шукати ярлики далеко від шляху каменів, читайте ці журнали на основі вашого власного досвіду, який я буду публікувати щотижня по SEO.
Ніщо в англійській мові, жодна з тих чудових прийомів, які, здається, працюють тільки в грінголандії. Все дуже просто і надзвичайно просто!

1.1 Злийте тексти з зображеннями та відео.

Це займе набагато більше, ніж голова гуде з хорошими ідеями, щоб зробити блог рости в мережі, ви повинні бути в змозі висловити ці ідеї, перетворюючи їх у слова, багато слів, які радують вашого читача і пошукових систем. Багато людей помиляються, створюючи цілі публікації, розміщуючи зображення та відео в своїх публікаціях з невеликими фразами, наприклад:
У вівторок є рок день, дивитися це відео manero там ... або ж Дивіться нижче trocentas представлені FAIL ...
Це може навіть працювати між друзями, але ваш блог також буде обмежений цим числом людей, які вже звикли до цієї моделі. Таким чином, ваш сайт має тенденцію до зростання з уст в уста (або це буде електронною поштою?). Зрештою, "postador" нічого не коштує, щоб зробити більш широкий коментар про будь-який цікавий аспект, пов'язаний з даним відео, або пісню або співаку; те ж саме стосується фотографій.
Ніколи не забувайте, що шукачі не бачать зображень, відео чи анімації; єдине, що вони розуміють - це тексти, які з цієї причини стають надзвичайно необхідними.

1.2 Furry.

Перш за все, давайте припустимо, що ви тільки що створили веб-сайт з наступною адресою http://www.ofurico.com.br, що говорить про знаменитостей і пліток художнього світу. Відтепер саме на цьому сайті ми застосуємо наші технології SEO.

1.3 Заголовок HTML.

Це невидимий текст, який знаходиться всередині тегів <head> ... </ head> вашого HTML, де можна знайти наступні команди:

1.3.1 - <title> ... </ title>

Встановлює назву вашої сторінки, яка буде відображатися в заголовку браузера. У нашому випадку назва головної сторінки буде виглядати так:
<title> Фуріко, тепла інформація про художній світ. </ title>
І назва внутрішньої сторінки з певною темою виглядатиме так:
<title> Гугу цілує жебрака в роті »Furry </ title>
І не передує ім'я сайту, помилка, допущена кількома WebMasters:
<title> Фуріко »Гугу цілує жебрака в роті </ title>
Заголовок команди, як правило, використовується також для назви результату пошукових систем, які надають перевагу імені суб'єкта або повідомлення перед ім'ям сайту для полегшення індексації. Наприклад, уявіть, що після виконання щоденного індексування пошукова система отримає ці три результати:

 • Гугу цілує жебрака в роті »Фуксико
 • Гугу цілує жебрака в рот »
 • Фуріко »Гугу поцілував жебраку в роті

Третій результат буде автоматично видалено, оскільки він не є одноразовим індексом.

1.3.2 - <стиль> ... </ style>

Визначає форматування таблиці стилів у CSS.

1.3.3 - <сценарій> ... </ script>

Встановлює програмування деяких специфічних функцій на сторінках за допомогою команд JavaScript. Увага: пошукові системи не бачать Javascript.

1.3.4 - <link> ... <link>

Визначте посилання на блог з іншими зовнішніми файлами, як-от канали, CSS, сценарії тощо. Наприклад, рядки коду під цим пояснювальним списком повідомляють браузеру, що:

 1. Таблиця стилів CSS для форматування є файлом default.css ;
 2. Вказує файл Furico Feeds;
 3. Вказує текст і URL-адресу, коли користувач вирішує зберегти сторінку до вибраного;
 4. Значок ярлика для вибраного;
 5. Бажана піктограма, яка відображатиметься на вкладці чи вкладці блогу після відкриття.

<link rel = "stylesheet" type = "text / css" href = "http://www.ofurico.com.br/estilosdefault.css" />
<link rel = "alternate" type = "application / rss + xml" title = "RSS-канал" href = "xml-rss.php" />
<link rel = "закладка" title = "Про Furico" href = "http://www.ofurico.com.br" />
<link rel = "піктограма ярлика" href = "/ favicon.ico" />
<link rel = "icon" href = "/ favicon.ico" />

1.3.5 - <meta> ... <meta>:

Встановлює кілька властивостей, характерних для сторінки зверніться до цього посилання оскільки ми будемо дотримуватися лише 3 найважливіших з них, які можна побачити нижче:
<meta name = "description" content = "Новини знаменитостей, знаменитостей музики та кіно, BBB, художники з Бразилії та світу з поточними фотографіями та відео, окрім короткого огляду романів і телесеріалів" />
<meta name = "robots" content = "index, follow" />
<meta name = "keywords" content = "bbb виконавці, знаменитості, фото, фотографії, відео, відео, відео про знаменитості, фото знаменитостей, астрологію, знаменитості, знаменитості, плітки, кури, лачуги"
Ці мета-теги дуже важливі для поширення сайту, і дуже дивно, що більшість початківців WebMasters не звертають на них уваги, можливо, тому, що вони не знають, як їх використовувати.
1.3.5a - опис метаназви: позначає короткий опис блогу, який буде використовуватися пошуковими системами як короткий зміст вашого блогу.
1.3.5b - мета-імена роботів: цей мета-тег покаже роботам пошукової системи, що вони повинні робити з вмістом вашого блогу:

 • index / noindex : повідомляє роботові, що вміст має бути індексованим чи ні;
 • follow / nofollow : повідомляє роботові пошукової системи про те, чи слід дотримуватися внутрішніх посилань вашого блогу.

Існує ще одна мета-назва, що повторюється після , яка говорить вам, скільки часу робот повинен переінформувати ваш блог, який урочисто ігнорується пошуковими системами. Також візьміть до уваги, що чим більше ваш блог зростає і стає популярним, тим більша група споживається роботами пошукових систем. Ще гірше, якщо вам пощастить бути індексованим російським роботом Яндекса або китайським Baidu, вони є справжніми бабуїнами змісту.
1.3.5c - ключові слова meta імені: цей мета-тег має різні характеристики, і хоча він не використовується пошуковими системами для процесу індексації, він використовується для класифікації результатів пошуку відповідно до слів, пов'язаних з кожним сайтом або блогом і його повідомленнями. Багато веб-майстрів не знають, як використовувати цей важливий інструмент для власної вигоди, хоча вони мають велике значення для успіху вашого блогу, а також (і перш за все) до можливої ​​необхідності космічної монетизації.
Ключові слова завжди повинні бути пов'язані з темами, показаними в блозі, і ваш вибір дуже важливий. У конкретному випадку нашого сайту пліток здається більш ніж певним поставити, наприклад, слово "телебачення" ("телевізор" не може, тому що ключові слова з менш ніж 3 літерами відкидаються), але проблема полягає в великій конкуренції з цим термін, за яким слово добре знецінюється. А як отримати цю інформацію? Є ще хороший сайт по-португальськи, згідно з десятками на англійській мові, аналіз і пропозиція ключових слів, тому ми повинні полювати з кішкою, але це хороший кіт. Сам Google може зробити це за вас двома великими утилітами, які дозволять клієнтам вашої рекламної програми AdWords оцінити свої витрати і конкуренцію, яку вони знайдуть у мережі відповідно до своїх потреб: оцінювач трафіку і інструмент ключових слів . Так що якщо ці комунальні послуги оцінюють продаж, то в прямій аналогії можна також оцінити покупки, чи не так?
Давайте зробимо тест, набравши слово "телебачення" в інструмент ключових слів . Натисніть Отримати пропозиції щодо ключових слів і перегляньте пропозицію щодо відповідних термінів.

Зверніть увагу, що конкурс - це повний зелений бар, тобто багато людей використовують це слово як ключове слово. Його щомісячний пошук оцінюється в 450 000 разів.

На перший погляд, це може здатися відповідним числом, але виглядати нижче і побачити кількість пошуків відповідного слова "глобус", досить багатолюдно, але з об'ємом пошуку майже в десять разів більше.

Але найгірше ще попереду. Давайте подивимося на те ж саме слово "телебачення" в оцінювач трафіку .

Перейдіть у нижню частину сторінки та додайте Усі країни та території та натисніть кнопку Продовжити

Зауважте, що ваша ціна за клік (CPC) занадто низька, а кількість кліків на день також не відповідає очікуванням, оскільки мало хто натискає на це оголошення. Тобто, слово «телебачення» має велику конкуренцію, мало вимагає і до того ж все мало заплачене. Коротше кажучи, це ключове слово, якого слід уникати.

Висновок: у найкращому поєднанні найкращих ключових слів та виразів (дво- або трьохслівних переходів) для вашого блогу, ви матимете хороший обсяг досліджень і, якщо це так, значне фінансове повернення реклама AdSense .
+ Інформація:

 • Ключові слова повинні бути розподілені по всьому блогу, включаючи і бажано в назві, і бажано виділити жирним шрифтом, але обмежені щільністю 9% від обсягу, інакше ви можете бути покарані. Це означає, що за 100 слів ви можете мати ліміт 9 ключових слів.
 • Використовуйте заголовки (h1, h2, h3 ...), коли це можливо, щоб визначити важливість і ієрархію контенту, а також скористайтеся ключовими словами.
 • Хорошим інструментом, який допомагає аналізувати ключові слова вашого сайту, є корисна безкоштовна програма Екстрактор ключових слів AnalogX, сайт, який заслуговує запеада на кількість дрібних утиліт, все безоплатно.
 • Логічним і очевидним є те, що ключові слова мета-назви внутрішніх тем повинні мати свої власні ключові слова, обмежені до семи, пов'язані з предметом, що розглядається.
 • Запропонована кількість ключових слів на сторінці індексу або головній сторінці ніколи не повинна бути менше десяти або більше 20 термінів.

Наступного тижня я розповім про те, як розмовляти і перемагати байдужим і нечутливим роботом Google . Я тут!


Але ось питання?
Ви жартуєте про розміщення або ви дійсно хочете бути блогером?
Або це буде електронною поштою?
А як отримати цю інформацію?
Так що якщо ці комунальні послуги оцінюють продаж, то в прямій аналогії можна також оцінити покупки, чи не так?