СЕО не працює? У чому може ховатися причина

Існує достатня кількість причин, за якими СЕО-просування може не працювати

Існує достатня кількість причин, за якими СЕО-просування може не працювати. 2017 рік значущим для просування. Прискорені мобільні сторінки (AMP), RankBrain, mobile-first індексація і останні зміни в алгоритмах Google - тренди нинішнього року. Можливо, Ви щось упустили або щось пора поміняти на сайті, щоб йти в ногу з часом? Що важливо в СЕО 2018 року ?

Причина 1. Сайт застарів.

Серед базових принципів роботи сайту слід розглянути наступні пункти: архітектура сайту і його швидкість роботи, оптимізація під мобільні пристрої і наявність безпечного протоколу з'єднання. Розберемо кожен пункт окремо.

Для поліпшення архітектури і навігації сайту фахівці в даній області рекомендують дотримуватися основних правил:

  • основні сторінки сайту доступні з хедера, це дуже зручно для користувачів і відмінно знижує кількість відмов;
  • логічна і зрозуміла структура сайту, використання "хлібних крихт" для поліпшення навігації;
  • оптимізований HTML і CSS, щоб "сподобатися" пошуковим системам.

Ще один важливий фактор ранжування - це швидкість роботи сайту. Показник вимірюється за допомогою інструменту PageSpeed ​​Insights від Google.

Для того, щоб прискорити сайт, існує маса рад, серед яких особливо ефективні: оптимізація роботи сервера або перехід на новий хостинг ; Зменшення розміру зображень на сайті; використання спеціальних систем таких як CDN ; мінімальне число редиректів на сайті; чистка коду від проблемних "ділянок".

Ваш ресурс оптимізований під мобільні пристрої? Даний фактор все швидше набирає свою актуальність. Тому подбайте про адаптивності сайту і швидкості завантаження його сторінок.

Якщо Ви ще не перейшли на безпечний протокол з'єднання HTTPS, то пора б це вже зробити. Це і додатковий фактор ранжування і хороша турбота про безпеку користувача. Детальніше про перехід на HTTPS .

Причина 2. Проблеми з внутрішньою оптимізацією сайту.

Через ігнорування деяких елементів СЕО можуть виникнути істотні проблеми з внутрішньою оптимізацією сайту, які негативно впливають на роботу сайту в цілому.

URL-и повинні володіти хорошими характеристиками, в тому числі бути простими і зрозумілими, слідувати логічного порядку для повторення структури сайту, включати ключові слова і використовувати дефіси замість нижніх підкреслень.

Особливості метатегов на сайті: додайте ім'я бренду в тег title; не перевищуйте 60 символів в тезі title; використовуйте унікальні теги title для кожної сторінки; НЕ перенасичувати ключовими словами; заголовок H1 не повинен бути аналогічним тегу title.

Посилальна структура сайту: що необхідно зробити?

Спочатку потрібно створити довідкову структуру сайту і виправити биті посилання. Адже чим більше на сайті релевантних внутрішніх посилань, тим краще для користувачів і ранжирування пошуковими системами. Фахівці рекомендують: використовувати релевантні посилання; робіть анкорний текст зрозумілим і простим; застосовуйте follow-посилання; приберіть биті посилання, це особливо корисно, якщо ресурс має сотні сторінок. Неробочі посилання підвищують кількість відмов.

Schema.org і RankBrain - фактори ранжирування Google.

Один з важливих чинників ранжирування RankBrain. Чим легше інтепрітіруется сторінка пошуковою системою, тим краще вона ранжируватиметься. Тому зверніть увагу на додавання на ресурс розмітки структурованих даних.

Schema.org - спосіб структурувати дані на сайті для максимального розуміння пошуковою системою. Schema це, по суті, карта, що повідомляє пошуковикам, який тип даних міститься в кожному елементі вашої сторінки. За допомогою неї пошукові роботи краще відбирають корисний контент для відвідувачів.

Причина 3. Помилки в лінкбілдінге.

Зовнішні посилання на Ваш сайт - важливий фактор ранжування, наступний за важливістю після контенту. Якщо Ви вирішили серйозно зайнятися лінкбілдінгом для сайту, скористайтеся кількома порадами в цій галузі: відмовтеся від низькоякісних посилань, що ведуть на Ваш сайт; краще зосередитися на створенні корисного контенту, щоб на вас користувачі самі хотіли посилатися; зробіть дослідження зовнішніх посилань конкурентів; співпрацюйте з іншими ресурсами для розміщення Ваших посилань на інших сайтах.

Причина 4. Можливо, проблема в контенті сайту?

Розглянемо причини, за якими контент на сайті може бути неефективним для просування:

  • некорисний або дубльований контент на сторінках ресурсу може спричинити за собою накладення санкцій від пошукових алгоритмів;
  • контент сайту не конвертується. Але ж весь матеріал ресурсу повинен служити меті Вашого бізнесу;
  • ключові слова побудовані за неефективною стратегії.

З приводу останнього пункту: серед цього найбільш часто зустрічаються проблеми орієнтування на дуже конкурентні ключові слова, відмови від використання низькочастотних запитів, надмірного використання ключових слів, відмови від використання аналітичних даних при виборі ключових слів.

Причина 5. Може бути, Google вже застосував до Вашого сайту санкції?

Найбільш часті і поширені з цих санкцій: Panda за низькоякісний контент; Penguin за неякісні вхідні посилання; mobile-friendly алгоритм зачіпають ресурси, що не оптимізовані під мобільні пристрої; Page Layout карає сайти за велику кількість реклами в видимої без прокрутки частині сторінки.

Головним чином це визначається, коли Ваш сайт падає в пошуковій системі за запитом бренду, а також, коли значно знижується органічний трафік. Для початку необхідно з'ясувати, чому сайт потрапив під фільтр і зосередити всі сили на виході з-під нього.

Критерії та способи SEO просування постійно змінюються. Слідкуйте за актуальністю методів SEO, які ви використовуєте, постійно працюйте над сайтом, і Ваш проект обов'язково займе бажані позиції в пошукових системах.

ознайомтеся з 5 порадами оптимізації для алгоритму RankBrain від СЕО експертів.

компанія HyperHost бажає Вам успішного просування!

1 439 раз (а) 1 Сьогодні переглянуто раз (а)

Можливо, Ви щось упустили або щось пора поміняти на сайті, щоб йти в ногу з часом?
Ваш ресурс оптимізований під мобільні пристрої?
Посилальна структура сайту: що необхідно зробити?
4. Можливо, проблема в контенті сайту?
5. Може бути, Google вже застосував до Вашого сайту санкції?