SEO плагін для WordPress

  1. ♦ Як налаштувати Platinum SEO Pack професійно
  2. ♦ Використання Platinum SEO Pack в статтях

Всім привіт Всім привіт. У цій статті мова піде про Seo плагін для WordPress - Platinum SEO Pack, який має щось спільне з іншим, не менш відомим плагіном All In One SEO Pack (як в назві, так і в механізмі роботи). Однак Platinum SEO Pack має деякі цікаві доповнення, які спонукають багатьох вебмайстрів використовувати саме його. Також, в процесі розгляду особливостей нашого «героя» статті, ми побічно торкнемося ще й тему SEO-оптимізації блогу.

Для зручності надам вам посилання на даний плагін - http://wordpress.org/plugins/platinum-seo-pack. Але простіше буде встановити його прямо з адмін-панелі блогу. Зі скачуванням, установкою і активацією тут все просто. Не буду загострювати на цьому зайву увагу. Відразу перейдемо до можливостей Platinum SEO Pack. А може він дійсно багато.

♦ Як налаштувати Platinum SEO Pack професійно

Тут є 3 великі блоки налаштувань. Перший блок - це загальні налаштування для всіх публікацій і для всього сайту в цілому. Потрапити сюди ви можете, натиснувши на кнопку «Platinum SEO», яка розташована в лівій колонці адмінки блогу.

Насамперед слід скористатися опцією «Migrate from All in one SEO». Вона імпортує всі налаштування з All In One SEO Pack (якщо він був уже встановлений). Відразу після імпорту, AIOSEP можна відключити і видалити.

1. Поставивши галочку напроти пункту «Automatically do 301 redirects ...», ви автоматично створите редирект 301 на ті сторінки блогу, які існували до створення ЧПУ і не втратити, при цьому, таких бажаних відвідувачів. На жаль і ах, але такою функцією All In One SEO Pack похвалитися не може.

На жаль і ах, але такою функцією All In One SEO Pack похвалитися не може

2. Далі можна прописати такі теги, як Title, Description, а також Keywords для головної сторінки блогу (якщо бути точніше, то для всього блогу відразу).

3. Крім того, тут можна встановити канонічні URL-адреси для сторінок (пункт «Canonical URLs»). Це означає, що такі адреси будуть мати перевагу в індексуванні пошуковими системами, в разі появи на вашому блозі, дублюючого контенту.
Наступний пункт ( «Rewrite Titles») дозволяє вносити зміни в заголовки вже опублікованих на блозі статей. Зробити це можна в поле «Title», яке з'явиться внизу редагованої статті після активації плагіна. (Дивитися в кінці статті)

Далі ви можете налаштувати формат самого Title. Іншими словами, можна сформувати його складові частини для кожного типу сторінок блогу. Наприклад, для сторінок з постами, Title може формуватися лише з змінної% post_title%. Може бути додана перемінна% blog_title% або% category_title%. При цьому можна змінювати дані змінні місцями. Тут все залежить від ваших власних уподобань.

Тут все залежить від ваших власних уподобань

Далі йде блок з купою параметрів, навпроти яких можна проставляти галочки, тим самим дозволяючи або забороняючи їх використовувати.

Далі йде блок з купою параметрів, навпроти яких можна проставляти галочки, тим самим дозволяючи або забороняючи їх використовувати

Наприклад, можна додати або видалити такі теги, як nofollow і noindex для міток, категорій, коментарів, архівів, постів, статичних сторінок, RSS, посилань і т.д. Якщо ви поставите галочку в пункті «Autogenerate Descriptions», то для всіх статей, у яких не прописаний даний тег, він буде генеруватися автоматично.

І нарешті, розглянемо останній блок в налаштуваннях плагіна. Уявляю скріншот в перекладеному вигляді за допомогою перекладача Гугл і з відкритими описами кожної функції. Думаю розібратися буде не складно.

У мене ці пункти викликали непідробний інтерес. Адже використовуючи їх, ми маємо можливість вставити будь-Html-код (наприклад код банера) або додатковий опис з потрібними нам ключовими словами. Думаю для просування сайту це дуже хороша і корисна функція.

♦ Використання Platinum SEO Pack в статтях

І в завершенні «розбору польотів» з цим плагіном, нам залишається розглянути заповнення блоку, що не має відношення до загальних налаштувань, але позитивно впливає на Seo-оптимізацію блогу. При додаванні або редагуванні посту, в самому низу сторінки, виявиться блок Platinum SEO Pack.

Тут ви зможете прописати теги Title, Keywords і Description для кожної окремої замітки. При цьому текст в кожному тезі обмежений певною кількістю символів. Трохи нижче, розташовуються пункти дозволяють відключити використання фрагментів, перепису заголовків, а також відключити дію всього плагіна для даного поста.

На цьому, мабуть, закінчу свою розповідь про цей чудовий плагін. Насторожує в ньому тільки те, що оновлювався він останній раз 12.09.2013 року. З того часу відбулося дуже багато змін в SEO, але на щастя, на роботу плагіна це ніяк не вплинуло. Честь йому і хвала!

Всього доброго. Успіху і терпіння !!
З величезним повагою, Vladimir Zadorozhnyuk

Зверніть увагу на інші цікаві статті: