Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Що це таке і як використовувати Google Trends

 1. Переваги використання Google Trends
 2. 1. Як шукати:
 3. Перший крок: пошуковий термін.
 4. Другий крок: географічний обсяг.
 5. Третій крок: тимчасове розмежування.
 6. Крок п'ятий: Тип пошуку користувача.
 7. ПРИКЛАД:
 8. 2. Як зробити порівняння:
 9. 3. Як проаналізувати результати:
 10. 4. Як експортувати результати:
 11. Вставити
 12. Частка
 13. CSV

Google Trends як, як випливає з назви, інструмент Google, що використовується для вимірювання тенденцій пошуку. Цей інструмент дуже корисний для того, щоб дізнатися, скільки користувачів шукають слова, фрази, бренди, події тощо, і мати можливість аналізувати їх на певний день або період часу. У цій статті ви дізнаєтеся, як використовувати Google Trends з деякими порадами, які допоможуть вам у перших кроках у цьому інструменті.

Переваги використання Google Trends

Стратегія вмісту: Google Trends може допомогти вам дізнатися ключові слова, на яких слід створювати вміст, якщо у вас немає занадто багато ідей про те, що писати. Однак існують інші відповідні інструменти для визначення тем вашого блогу, наприклад, Планувальник ключових слів Google o KWFinder ,

Стратегія SEO: Google Trends стає ідеальним інструментом для поєднання з іншими більш потужними ключовими словами, оскільки це дозволяє вам знати тимчасові ключові слова. Ця функція ключових слів стосується часу (місяців, сезонів тощо), в якому користувачі зазвичай шукають більше про певні ключові слова.

Завдяки Google Trends ви зможете дізнатися, коли потрібно запускати оптимізований вміст для певних ключових слів, які користувачі використовують, зацікавлені в тому, що ви хочете розмістити.

Аналіз сектору: Виконуючи пошук за цим інструментом, ви зможете дізнатися про останні тенденції в секторі, знаючи, що цікавить користувачів незалежно від того, як працювати стратегія позиціонування SEO. Це дійсно корисно, коли ви ще не запустили свій онлайн-проект, оскільки Google Trends дозволить вам зорієнтуватися і дізнатися, що відбувається у вашому секторі, наприклад, останні новини.

1. Як шукати:

Перший аспект, який потрібно врахувати, - це знати, про що нам потрібна інформація, і про яку саме інформацію. Щоб зробити це, ми повинні виконати ряд кроків і уточнити наш пошук, тому що якщо ми цього не зробимо, ми можемо отримати інформацію, яка не пристосована до наших цілей.

Перший крок: пошуковий термін.

Про що мені потрібна інформація? Ми повинні чітко визначити термін пошуку . У тому, що Google не може нам допомогти, оскільки це є власною необхідністю.

Другий крок: географічний обсяг.

Де мені потрібна ця інформація? У деяких випадках може знадобитися інформація, яка стосується тільки однієї країни , але в інших країнах нам потрібна ця інформація по всьому світу , тому Google Trends надає користувачам доступ до фільтра, що стосується географічної області.

Третій крок: тимчасове розмежування.

З якого часового діапазону мені потрібна інформація? У цьому випадку нам пропонується можливість скласти кілька днів, місяців або років для аналізу еволюції кількості пошуків користувачів на нашому терміні. Для цього він має попередньо визначені параметри ( Останній час, Останні 4 години, Останній день, Останні 7 днів, Останні 30 днів, Останні 90 днів, Останні 12 місяців, Останні 5 років ), але також пропонує можливість додавання інтервалу персоналізованого часу .

З якої тематичної області мені потрібна інформація? Інструмент дозволяє нам здійснювати пошук у всіх категоріях, які ви маєте, або вибрати певний. За допомогою цього фільтра ми можемо лише надати інформацію в певній тематичній області, вже є можливість, що ми вказуємо на пошук, який є занадто загальним, і ми не отримуємо належних результатів. Для них можливі категорії: Хобі та вільний час, Продукти харчування та напої, Тварини та домашні тварини, Мистецтво та розваги, Автомобілі та транспортні засоби, Краса та здоров'я, Дім та сад, Наука, Магазини, Інтернет-спільноти, Спорт, Зайнятість та освіта, Компанії та галузі, Фінанси, Люди та суспільство, Комп'ютери та електроніка, Інтернет та телекомунікації, Ігри, Право та уряд, Книги та література, Ринок нерухомості, Новини, Довідка, Здоров'я, Подорожі .

Крок п'ятий: Тип пошуку користувача.

Інформація, яка мені потрібна, стосується пошуку зображень, новин тощо? Важливо знати, якщо тенденція пошуку користувачів, яку ми хочемо проаналізувати, стосується пошуку зображень , новин , YouTube , Google Shopping або веб-пошуку .

ПРИКЛАД:

Далі ми зробимо тест про те, як зробити запит у Google Trends. Для цього ми розглянемо п'ять попередніх питань, щоб уточнити пошук і фільтрувати результати.

Про що мені потрібна інформація? - Кенгуру

Де мені потрібна ця інформація? - Іспанія

З якого часового діапазону мені потрібна інформація? - Останні 3 роки

З якої тематичної області мені потрібна інформація? - Тварини і домашні тварини

Інформація, яка мені потрібна, стосується пошуку зображень, новин тощо? - Зображення

- Зображення

2. Як зробити порівняння:

Однією з особливостей Google Trends є можливість одночасно виконувати кілька пошуків , щоб порівняти їх з першого погляду.

У цьому випадку вам потрібно просто включити перший пошук, виконавши кроки, згадані в попередньому розділі, і як тільки ми отримаємо результати, ми включимо в " + Compare " новий пошук. Важливо мати на увазі, що в цьому випадку не буде потрібно фільтрувати його знову, якщо ми не хочемо, оскільки обмеження першого запиту автоматично застосовуються до нього, але у випадку, коли ми хочемо змінити фільтри першого запиту, ми повинні просто натисніть на три точки, розташовані з правого боку запиту, і "змініть фільтри". Так само можна редагувати пошуки або видаляти їх.

Таким чином, діаграма покаже стільки запитів, скільки ми зробили. Маркування кожного з них різним кольором і з урахуванням того, що максимальне число можливих одночасних запитів дорівнює 5 .

3. Як проаналізувати результати:

Як ми вже бачили в попередніх прикладах, як тільки ми проводимо консультації, ми автоматично бачимо графік, який показує еволюцію кількості пошуків, проведених користувачами, використовуючи термін, який ми аналізуємо.

Якщо ми хочемо мати точну інформацію про кількість запитів, які були зроблені, наприклад, за більш короткий проміжок часу, в тому ж діапазоні, що й ми аналізуємо, ми просто повинні помістити курсор на цей день і автоматично з'явиться спливаюче вікно, яке покаже нам номер пошуків запиту або запитів.

Використовуючи багаторазові консультації, наведені в попередньому розділі, ми вирішили, що нам потрібна конкретна інформація для другого тижня червня, тому ми поставили себе на ці дати, ми отримали наступну інформацію:

Але крім того, поряд з тим самим лінійним графіком, на лівому полі є ще одна менша панель, яка показує середню кількість запитів, які здійснюються щодня для кожного з зроблених запитів, спостерігаючи в нашому прикладі, як вони шукали Приблизно 70 зображень собаки на день, протягом останніх трьох років.

4. Як експортувати результати:

Google Trends дає нам три варіанти експорту. Якщо ми подивимося на верхній правий край графіка, ми побачимо три точки, де клацання дає нам можливість вставити графіку у веб-сторінку або HTML-код, поділитися нею або завантажити у форматі CSV (електронна таблиця).

Вставити

Якщо натиснути кнопку "Вставити", з'явиться спливаюче вікно, в якому можна побачити графік, і виконані запити. Але найголовніше - це HTML-код, розташований у лівому нижньому куті, який слід скопіювати і вставити там, де нам це потрібно.

Частка

У разі вибору опції "Спільний доступ" з'являється спливаюче вікно, в якому відображаються різні можливості для спільного використання пошуку, у цьому випадку Google+, Facebook, Twitter, LinkedIn і Tumblr.

CSV

Нарешті, якщо ми хочемо завантажити електронну таблицю з отриманими результатами, вибравши опцію "CSV", ми отримаємо завантаження.

Для того, щоб зрозуміти дані, ми повинні знати, що в кожному з рядків відображаються результати конкретної дати, а потім (і розділені комами) результати кожного з запитів. Ця інформація відображається в одній комірці (дата, перший запит, другий запит, третій запит, четвертий запит, п'ятий запит), але завдяки поясненням, розташованим у перших рядках електронної таблиці, ми можемо запам'ятати, яке замовлення консультацій.

Ця інформація відображається в одній комірці (дата, перший запит, другий запит, третій запит, четвертий запит, п'ятий запит), але завдяки поясненням, розташованим у перших рядках електронної таблиці, ми можемо запам'ятати, яке замовлення консультацій

На додаток до всього, що пояснюється до цих пір, Google Trends пропонує додаткову інформацію для кожного з запитів. Ця додаткова інформація є, з одного боку, інтересом, який був проаналізований для кожного з субрегіонів (у нашому випадку, для кожної з іспанських автономних громад), а з іншого боку - серії консультацій, пов'язаних з нашими.

Ці пов'язані запити є цікавою частиною Google Trends у зв'язку з вищенаведеним пунктом, що стосується корисності цього інструменту для стратегії вмісту або стратегії позиціонування SEO.

Як інтерес для субрегіонів, так і відповідні запити можна експортувати так само, як і основний графік, оскільки нам також пропонуються три можливості (Insert, Share і CSV).

Після цих основних кроків ви почнете знати, як використовувати Google Trends і скористатися цим корисним інструментом.

Якщо ви хочете доповнити цю статтю іншими довідниками або підручниками, ми рекомендуємо ці три Мігель Флорідо в маркетингу та Інтернеті , Жозе Фачін на своєму блозі JF Digital і Клаудіо Інасіо у своєму блозі «Персональний брендинг і соціальні медіа» ,

Можливо, вам це подобається

Про що мені потрібна інформація?
Де мені потрібна ця інформація?
З якого часового діапазону мені потрібна інформація?
З якої тематичної області мені потрібна інформація?
Інформація, яка мені потрібна, стосується пошуку зображень, новин тощо?
Про що мені потрібна інформація?