Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Що таке просування сайту? Способи розкрутки сайту

 1. Основні способи просування сайту
 2. Просування сайту в пошукових системах
 3. Пошукове просування або контекстна реклама: плюси і мінуси

Просування сайту - це сукупність заходів, що вживаються для забезпечення стійкого потоку цільових користувачів на просувний сайт. Як правило, цей потік необхідний для його подальшої монетизації за допомогою продажу товарів і послуг, а також демонстрації рекламних блоків відвідувачам сайту.

Як правило, цей потік необхідний для його подальшої монетизації за допомогою продажу товарів і послуг, а також демонстрації рекламних блоків відвідувачам сайту

Основні способи просування сайту

На даний момент існує досить пристойну кількість способів для просування сайту, при цьому деякі з них істотно відрізняються від інших. Давайте їх перерахуємо:

 • пошукове просування
 • контекстна реклама
 • Медійна реклама
 • Таргетована реклама в соціальних мережах
 • E-mail маркетинг
 • SMM

Є й інші, більш екзотичні методи просування майданчики, але все ж в абсолютній більшості випадків саме ці входять в арсенал кожної людини, який займається розкруткою власного порталу.

Пошукове просування ставить перед собою за мету оптимізувати кінцевий, просувний сайт таким чином, щоб він був якомога вище у видачі по певних пошукових запитах. Очевидно, що чим вище сайт знаходиться у видачі, тим більша кількість відвідувачів буде на нього кликати, що не може не радувати власника майданчика.

Контекстна реклама полягає в показі рекламних блоків вузької цільової аудиторії, яка зацікавлена ​​в товарі чи послузі в даний момент. Це допомагає зменшити зусилля по спробах зацікавити якомога більшу кількість людей і сконцентруватися на невеликій вибірці цільових користувачів.

Медійна реклама радує нас яскравими картинками, банерами, тизерами. Гостре сприйняття користувачами барвисто поданої інформації дозволяє відкусити свій шматок аудиторії.

Таргетована реклама в соціальних мережах дає можливість показувати рекламні блоки певним користувачам соціальних мереж, застосовуючи до них дуже строгу вибірку по масі параметрів. Пол, вік, геопозіція, сімейний стан, професія і так далі. Таргет реклама дозволяє вам показувати рекламу, наприклад, тільки одруженим слюсарям з Смоленська від сорока до сорока п'яти років, цікавий інструмент розкрутки.

Email-маркетинг приховує під собою масові розсилки цікавої інформації користувачам, які дали на це дозвіл. Не потрібно плутати зі спамом, в основі якого якраз лежить розсилка користувачам, які цього не просили, це не те ж саме що і e-mail маркетинг. Ну а корисна розсилка допомагає залучити певну аудиторію на ваш сайт.

SMM має на увазі під собою просування вашого сайту через соціальні мережі. Вважається, що в соціальних мережах простіше створити собі лояльну аудиторію, ніж в будь-яких інших місцях. Приємною особливістю SMM є те, що, створивши наприклад рекламний пост, або поділившись будь-якої цікавою інформацією з посиланням на вашу майданчик, частина аудиторії візьметься її поширювати далі вже без вашої участі. Схвальні сигнали на кшталт лайків і репоста лише додають рівня довіри до інформації, що поширюється, що в кінцевому підсумку, на руку тому, хто просуває сайт.

Просування сайту в пошукових системах

Просуваючи свій майданчик в пошукових системах, ви піднімаєте його місце у видачі по безлічі запитів, нарощуєте аудиторію, а ваш портал стає все більш затребуваним і успішним, це чудово, але давайте розберемося з чого складається це саме просування. Умовно, просування в пошукових системах включає зовнішню і внутрішню оптимізацію.

Зовнішня оптимізація вдає із себе роботу на збільшення посилальної маси вашого сайту. Іншими словами, головна мета зовнішньої оптимізації в тому, щоб на ваш сайт посилалися якомога більше інших хороших сайтів. Для пошукового двигуна посилання на сайт є свого роду рекомендацією, і тому чим більше серйозний і успішний сайт зробить посилання на наш, тим краще. Відповідно сукупність великого числа природних посилань з зовнішніх сайтів на наш сайт істотно збільшує його шанси на більш високу видачу в пошуковику.

Внутрішня оптимізація спрямована на роботу з кодом і вмістом нашого сайту. Головним завданням оптимізації є максимізація корисності, тобто релевантності порталу як для пошукових систем, так і для користувачів. Якщо пошуковик відвідав наш сайт і порахував його корисним, цікавим, коректно працюють, він набагато охочіше помістить його вгору видачі, дозволивши користувачам заходити на нього в першу чергу.

Забезпечивши високий рівень зовнішньої і внутрішньої оптимізації, ймовірність видачі сайту в топі по великому числу запитів істотно зростає і призводить до очікуваного, позитивного результату.

Пошукове просування або контекстна реклама: плюси і мінуси

Давайте порівняємо ці два способи просування, так як саме їх часто ставлять на противагу один одному. У них є щось спільне, проте результат в обох випадках досягається по-різному.

Поговоримо про плюси і мінуси пошукового просування. До плюсів можна впевнено віднести наступне:

 • Просто оцінити результат. Ніяких складних формул і графіків, результат очевидний. Ви витратили стільки-то часу і коштів, і тепер ваш сайт зайняв N-е місце у видачі.
 • Довгострокові результати. На відміну від контекстної реклами, пошукове просування дає дуже далекосяжні результати. У контекстній рекламі приплив користувачів на ваш сайт йде тільки поки є бюджет на показ цієї самої реклами, в той час, як в SEO оптимізації настає такий момент, коли ваш сайт оптимізований настільки, що як такого бюджету вже не потрібно, а потік користувачів стабільний і більш ніж вас влаштовує.
 • Величезний охоплення аудиторії. Тут годі й говорити, ви охоплюєте всіх користувачів пошуковика, просто задумайтеся скільки людей користуються Яндекс і Google. Це мільйони людей.
 • Ваш сайт постійно поліпшується. Так як під час пошукового просування ви постійно оптимізуєте свій сайт, він неминуче поліпшується, розвивається. Вкладаючи в оптимізацію, ви в першу чергу вкладаєте в свій портал, і ці інвестиції вже нікуди не подінуться, ваш сайт набирає обертів, і на нього заходить все більше людей.

В цілому, до мінусів такого способу просування можна віднести кількість необхідного часу і зусиль для отримання дуже хороших результатів. Ви не можете закинути свій сайт в топ видачі за пару днів, для цього доведеться попрацювати. І навряд чи ви отримаєте величезний приплив відвідувачів в перший же день просування.

Тепер обговоримо плюси і мінуси контекстної реклами, як способу просування інтернет-майданчики.

До плюсів такого методу розкрутки можна віднести наступне:

 • Швидкий спосіб отримання відвідувачів. Якщо вам потрібні відвідувачі тут і зараз, невідомо з яких причин, але вам так треба. Те за певну плату контекстна реклама виконає ваше бажання, ви отримаєте перші кліки вже сьогодні.
 • Трендовий продукт. Іноді таке трапляється, що ваш товар або послуга - це гарячий пиріжок, який може дуже швидко охолонути. Іншими словами, втратити актуальність вже в найближчий місяць. В такому випадку ви не хочете втрачати часу на SEO оптимізацію, ви хочете продати свої гарячі пиріжки якомога швидше. Якщо це ваш випадок, то контекстна реклама та правда може вам допомогти в цьому.
 • Контекстна реклама буде корисна, якщо ваш сайт абсолютно не готовий до пошукової оптимізації та взагалі до великого потоку користувачів. Він зроблений дещо як, ви не плануєте робити з нього щось успішне. Вас влаштовує 2-3 продажу на місяць і зовсім не плануєте покращувати сайт. В такому випадку, контекстна реклама відмінно справляється із завданням.

Мінуси у такого роду просування теж є, давайте нагадаємо про них:

 • Висока конкуренція. Що й казати, це простий і популярний метод отримання аудиторії. Конкуренція на ринку контекстної реклами велика, така реальність.
 • Є чимала ймовірність піти в мінус. Тут потрібно розуміти, що ви виділяєте конкретний бюджет на конкретну кількість користувачів, які перейшли на ваш сайт. Якщо ви не будете окупати ці витрати, ви залишитеся в мінусі. А вартість контекстної реклами, до речі, зовсім немаленька.
 • Цільову аудиторію знайти непросто. Може так вийти, що ви не знайдете свою цільову аудиторію, користуючись сервісами контекстної реклами. Буває і таке, що ваша цільова аудиторія в цілому неохоче користується інтернетом. І в тому і в іншому випадку, даний вид реклами буде викинутими на вітер грошима.

Підводячи підсумки по темі можна з упевненістю сказати, що хоч пошукове просування і не є блискавичним джерелом величезного потоку цільових користувачів, це все ж набагато перспективніше і вигідний напрямок розкрутки сайту. Працюючи і постійно покращуючи свій сайт, оптимізуючи його в пошукових системах, ви гарантовано отримуєте прекрасну, розкручену майданчик, яка буде приносити вам стабільний дохід і великий потік зацікавлених користувачів. З таким підходом ви можете розраховувати на глобальні перспективи, пов'язані з просуванням вашого сайту.