Що таке SEO-аналіз сайту?

  1. Просування сайту
  2. думка користувачів
  3. Необхідність SEO-аналізу сайту

Привіт, шановні читачі!

Сьогодні кожна компанія зацікавлена ​​в тому, щоб успішно презентувати себе в інтернеті - бізнес-сайти повинні залучати відвідувачів і стимулювати продажі. Реклама компанії і розкрутка сайту нерозривно пов'язані, тому, щоб домогтися успіху, ваш сайт повинен бути особливим і відрізнятися від сотень конкурентів - в першу чергу, позицією в пошукових системах.

Особливість просування в пошукових системах полягає в тому, що всі існуючі в мережі ресурси не «розкидані» в безладді, а знаходяться в єдиній системі. Місце вашого сайту на цих сходах успіху визначають в основному пошукові машини Google і Yandex.

Теоретично користувач може отримати миттєвий доступ до інформації на вашому ресурсі, а аудиторія інтернету настільки велика, що на сайті завжди можуть бути відвідувачі. Але що відбувається насправді?

Клієнт вводить в рядок пошуку цікавить його запит, і пошуковик видає йому десятки сторінок з сайтами, ранжуючи їх за складним алгоритмом, що враховує безліч показників. Як зробити так, щоб ваш сайт зайняв перші позиції і потенційний клієнт неодмінно зайшов на нього? Для цього сайт потрібно просувати.

Просування сайту

На початковому етапі розкручування необхідний грамотний SEO аналіз сайту - це вивчення сайту, яке допомагає оптимізувати його роботу, контент і створити умови для успішного просування і підвищення конкурентоспроможності.

Аналіз ключових слів на сторінках, ліквідація пошукового спаму і дубльованих сторінок дозволять максимально використовувати пошуковий потенціал вашого сайту. А коректний аналіз та виправлення помилок призведе його на перші рядки видачі пошукових систем, зробить привабливим і цікавим для відвідувачів, і як наслідок підвищить не тільки відвідуваність ресурсу, але і його віддачу. Тому важливо, щоб як SEO-аудит сайту, так і його подальше просування здійснювали професіонали.

SEO-аналіз включає ряд обов'язкових етапів:

  1. Базовий пошуковий аналіз (перевірка сайту на наявність помилок, що ускладнюють індексацію його сторінок пошуковими роботами).
  2. Аналіз контенту (оцінка і рекомендації щодо підвищення ефективності ключових слів, оновлення контенту, аналіз текстової інформації на відповідність вимогам пошукової оптимізації та маркетинговим цілям).
  3. Оцінка головної сторінки сайту з точки зору SEO характеристик, а також привабливості і зручності для потенційних клієнтів (це швидше відноситься до юзабіліті аудиту ).

Розкрутка сайту - це копітка і довга робота, адже для утримання досягнутих позицій роботу потрібно продовжувати. Тому СЕО-аналіз слід проводити регулярно - при цьому крім роботи безпосередньо над сайтом проводиться моніторинг просування конкурентів і відстежуються всі зміни в роботі алгоритмів пошукових систем.

думка користувачів

Просування сайту - це не тільки робота з технічними характеристиками ресурсу. Адже цільова аудиторія будь-якого сайту - люди, які хочуть бачити сайт зручним і корисним. Вам може здаватися, що кожен користувач з легкістю знайде інформацію на сайті, але якщо ви помиляєтеся, то зіткнетеся з фінансовими втратами.

SEO-фахівець дасть вам об'єктивну оцінку вашої майданчики не тільки з точки зору доступності для пошукових систем, але і з точки зору юзабіліті - зручності сайту для роботи користувача, обґрунтованості дизайну, якості внутрісайтовой ієрархії. Сайт повинен неодмінно бути комфортним для користувача, інакше зусилля по просуванню виявляться марними. Ось чому так важливий комплексний аналіз сайту і з позицій SEO, і з позицій юзабіліті.

Необхідність SEO-аналізу сайту

Неважливо, що ви продаєте за допомогою сайту - вкрай популярний і затребуваний товар або товар, призначений для вузького кола осіб. Адже справа не в пошуковому запиті, а в тому, визначать чи пошукові роботи ваш сайт як найбільш релевантний йому.

Саме в цьому допомагає якісний SEO-аудит сайту. Тільки після нього можливо грамотне і планомірне просування з урахуванням алгоритмів пошукових систем, яке і дозволить вивести в ТОП будь-який сайт. Отже, кожен сайт, зацікавлений в розкрутці, повинен регулярно проходити через процедуру аналізу.

Якщо у вас є які-небудь питання по темі статті, задавайте їх у коментарях.

З повагою, Сергій Чесноков

Але що відбувається насправді?
Як зробити так, щоб ваш сайт зайняв перші позиції і потенційний клієнт неодмінно зайшов на нього?