Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Урок 1. Моментальний ривок до вашої мети

  1. Що стосується в напрямку діяльності вашої компанії:
  2. Отже, як же виставити цю пріоритетність: Критерії розподілу:

Вітаю Вас, дорогі друзі, з вами Олексій творець блогу
bg-blogger.ru . Ласкаво просимо на перший урок по seo просування сайтів. І так, в рамках цього уроку нам з Вами доведеться визначитися з сайтом, який будемо надалі просувати, і пріоритетами в нашому напрямку, в нашій діяльності.

Отже, перше, що хочеться сказати з приводу кількість сайтів, звичайно ж, Ви можете просувати кілька сайтів, в рамках нашого уроку, але поки цього робити не варто.

Прочитайте весь курс, добийтеся першого успіху, а ось потім вирішите для себе, скільки сайтів брати під ваше крило і їх розкручувати.

Не женіться за двома зайцями, адекватно оцінюйте свої можливості Не женіться за двома зайцями, адекватно оцінюйте свої можливості. Я б порадив вибрати той сайт, який буде приносити більше прибутку. Всю свою силу, всю свою увагу не розпорошувати на всі сайти, яких у Вас може бути дуже багато, а сконцентруватися тільки на одному сайті.

Довести його дійсно до розуму, домогтися дуже хороших позицій, відвідувачів, клієнтів, замовлень і після чого, вже застосовувати ті знання, які у вас є, і надалі будете купувати за допомогою моїх курсів.

Тому якщо хочете домогтися успіху і розкрутити своє чудо, а так само на ньому заробляти, читайте повністю мій курс.

Що стосується в напрямку діяльності вашої компанії:

Я раджу Вам розставити пріоритетність за цими напрямками, наприклад, якщо займаєтеся хімчисткою, то ви повинні розуміти яка послуга більше принесе вам грошей, яка послуга дається набагато легше і, таким чином, потрібно визначити, на що робити найбільше ухил, на яку послугу або просування будь - якої статті.

Отже, як же виставити цю пріоритетність:
Критерії розподілу:

- Самі маржинальні послуги;
- Менш трудомісткі;
- Речі, в яких ви профі;
- За кількістю товару на складі.

Перше, це по маржинальність. Я раджу робити саме так, тобто на самий верх виставляти ті категорії, які у нас максимально маржинальні.

Ви займаєтеся велосипедами і ви розумієте, що найбільша маржинальність це в дитячих велосипедах, тому що дешевше доставка, менш габаритні, більше їх купують. Саме з цими велосипедами я б і почав працювати, припустимо, якщо у вас є велосипеди різних брендів, якийсь бренд дає більшу націнку на цей товар, якийсь менш націнку і, таким чином, розставити пріоритети по своєму сайту, по своєму бізнесу від самої високо маржинальної до менш маржинальної, яка менше вам цікава.

Друге. Так само, всі ваші категорії, послуги, що надаються вами, можуть виставлятися в порядку пріоритетності, по трудомісткості, тобто на який послузі ви менше витратите свій час і зусиль, але яка в кінцевому підсумку більше принесе вам грошей. Саме з цих послуг, важливо буде починати вашу діяльність в просування сайту.

Третє. Я б порадив при сортуванні ваших послуг або товарів враховувати ваш професіоналізм, тобто в якійсь сфері ви дійсно професіонал і за цю сферу братися в першу чергу, а ті сфери, в яких ви менше розбираєтеся, які менш за душі, залишити наостанок.

Четверте. А якщо ви займаєтеся продажем товарів через інтернет магазини, якщо у вас свій склад, то ви повинні чітко враховувати, яких товарів у вас найбільше і які товари повинні йти в першу чергу. Або якщо берете товар у постачальників, які товари в найбільшій кількості, які товари самі маржинальні, саме ці категорії ставити вгорі по пріоритетності.

Так само тут може враховуватися фактор: скільки часу той чи інший товар вже на ринку (послуги, програми, статті та багато іншого, чим користується попитом) і яка кількість часу він буде існувати, всі ці категорії виносимо на високу планку по пріоритетності.

Ось таким чином ми робимо пріоритетність. Для чого це потрібно? Для того, щоб ми з вами починали просування вашого сайту саме найгарячіших цільових категорій і запитів.

Коли в спортзал приходять люди, які ніколи не займалися спортом, як правило, у них робоча рука права (за силою), а ви про що подумали?) Вона трошки сильніше, їй важко займатися тому, що ліва рука трошки відстає. І що радять тренера? Вони радять все тренажери, всі дії, які проводите в тренажерному залі починати саме з лівої руки, всі підходи, з руки, яка слабша для того, щоб її підтягнути під праву, щоб вони стали однаковими.

Точно так само і тут, почати саме з тих важливих категорій товарів, які принесуть максимальний ефект, щоб сео для Вас не стало довгим дорогим і складним. Якщо дотримуватися всі ці правила, то ви максимально швидко вийдете в топ і почнете заробляти на своєму сайті. І зможете застосовувати свої знання з seo просування сайту самостійно на інших своїх проектах.
Зараз Ви прочитали тільки введення по курсу seo, далі буде цікавіше і пізнавальніше. Урок-2. 6 потужних способів для seo аудиту сайту конкурентів .

Seo курс буде розбитий на 7 категорій, в кожній з них буде по 5 і більше статей.

  1. Фундамент сайту;
  2. Підбір запитів;
  3. Внутрішня оптимізація;
  4. Контент сайту;
  5. зовнішня оптимізація
  6. Соціальні сигнали;
  7. Поведінкові чинники.

Всім поки і до швидких зустрічей.

Для чого це потрібно?
Коли в спортзал приходять люди, які ніколи не займалися спортом, як правило, у них робоча рука права (за силою), а ви про що подумали?
І що радять тренера?