Зелені поради по очищенню Денні Сео для дому

  1. Дженніфер Арменроут Ви, без сумніву, докладаєте багато уваги (і грошей) у переконанні, що їжа, яку...
  2. ЗЕЛЕНИЙ ОЧИТАЙТЕ ВАШУ ПОСУДОВУ І ПІСЛЯ
  3. ВИБЕРІТЬ ІНСТРУМЕНТИ, ЯКІ ПОВЕРНУТЬСЯ
  4. ОЧИЩЕНА ПАРА
  5. Отримайте ті, що пили, щоб вийти
  6. ВАШІ ВЗУТТЯ ВИПРАВЛЯЮТЬСЯ ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРОХОДУ
  7. ПРОДУКЦІЯ ЕКОПРОБУВАЛЬНОЇ ОЧИЩЕННЯ МИ ЛЮБОВІ

Дженніфер Арменроут

Ви, без сумніву, докладаєте багато уваги (і грошей) у переконанні, що їжа, яку ви готуєте для себе і вашої родини, вільна від пестицидів та інших шкідливих хімічних речовин. Але коли справа доходить до очищення вашої кухні, ви ставите таку ж думку до продуктів, які ви використовуєте? Врешті-решт, більшість миючих засобів є повним непрозорими хімічними сполуками, які ви, можливо, поглинаєте через шкіру і легені.

Щоб дізнатися більш чистий підхід до прибирання, ми попросили екологічного експерта з життя, Денні Сео - господаря Природно, Денні Сео На NBC і творцеві Природно, журнал Danny Seo —За його верхівками. Добрі новини? Пропозиції Денні прості і прості. А ще краще, його улюблені природні засоби для чищення - сода для випікання та оцет - набагато дешевші, ніж їхні хімічні аналоги. Читайте далі, щоб отримати поради Денні, і подивитися, які екологічно чисті продукти ми також рекомендуємо.

СКЛАДАЙТЕ ВЛАСНИЙ ПРИРОДНИЙ ОЧИЩИТЕЛЬ

"Я думаю, що перша стурбованість людей щодо природних засобів для чищення - це не те, що вони можуть отримати щось чисте, але якщо вони можуть правильно дезінфікувати", говорить Денні. «Реальність, кухні - це місця, де можуть бути хворі бактерії, що викликають хвороби. І хоча відбілювач може дезінфікувати, він також може бути великим подразником для ваших очей, легенів і шкіри.

Щоб очистити свою кухню, Денні використовує 1 склянку білого оцту в розпилювачі і додає 25 крапель олії чайного дерева для природного дезінфектанта, деамінератора і дезодоратора все в одному. "Я розпилюю його на стільницях і обробних дошках, даю їй сидіти 10 хвилин, а потім протріть рушник з мікрофібри для справді чистих результатів".

Я розпилюю його на стільницях і обробних дошках, даю їй сидіти 10 хвилин, а потім протріть рушник з мікрофібри для справді чистих результатів

ЗЕЛЕНИЙ ОЧИТАЙТЕ ВАШУ ПОСУДОВУ І ПІСЛЯ

Посудомийні машини заощаджують воду і є більш зеленим підходом до миття посуду, ніж робити це вручну. Але посудомийну машину теж потрібно прибирати, відзначає Денні. Для цього щедро обсипайте питну соду на дно порожньої посудомийної машини. Потім помістіть у верхню стійку чашку білого оцту і порожню посудомийну машину запустіть на її гарячому циклі. І не забудьте очистити фільтр у нижній частині машини, де збирається сміття.

Щоб очистити духовку, Денні рекомендує виготовляти густу пасту з води і соди для випікання всередині духовки. Дайте сидіти протягом принаймні 12 годин, а потім розпиліть всередині духовки білим оцтом; це спричинить міхур і піну. Витріть вологою губкою, а піч буде чистим.

ВИБЕРІТЬ ІНСТРУМЕНТИ, ЯКІ ПОВЕРНУТЬСЯ

«Я використовую два типи засобів для чищення: натуральні губки і мікрофіброві рушники. Рушники з мікроволокна великі, тому що вони багаторазові і їх щільно в'язати волокна захоплення на бруд і мікроби. Та губки роблять фантастичну роботу scrubbing далеко міцні плями та пекли-на messes, ”каже Danny. Щоб їх дезінфікувати, він запускає їх під теплою водою (з невеликим милом), випирає їх, а потім мікрохвилі їх на високій потужності протягом приблизно 60 секунд.

ОЧИЩЕНА ПАРА

Денні має двоступінчастий процес для підлоги: він використовує хороший вакуум з фільтром HEPA, щоб забрати крихти і пил. «Мій - це Дайсон, але є багато хороших брендів - просто переконайтеся, що він має фільтр; ніщо не гірше, ніж пилососити, і всі алергени просто віддають у повітря », говорить Денні. Для очищення він любить парову шваброю Hoover, яка дезінфікує і легко отримує те, що залишилося від пилу, бруду та відбитків. - Ви просто заповнюєте його водопровідною водою, а пар проходить через голову з мікрофібри. Немає брудної швабри, жодного відра…

Отримайте ті, що пили, щоб вийти

Оскільки багато сучасних будинків є енергоефективними, летючі органічні сполуки можуть залишатися в пастці всередині. Коли погода тепла, Денні рекомендує очистити їх, відкривши вікно в передній частині будинку і одне в задній частині (або кілька, якщо ви живете у великому будинку). Потім поставте вентилятори на вікна, що випускають повітря з будинку.

ВАШІ ВЗУТТЯ ВИПРАВЛЯЮТЬСЯ ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРОХОДУ

Бруд, хімічні речовини, пестициди і навіть тварини фекалій можуть бути відстежені у вашому домі на нижній частині вашої взуття і поширитися по всьому будинку. «Я держу піднос біля дверей, обкладений газетою, де я виходжу з взуття, як тільки йду в двері. Газетний папір призначений для поглинання чорнила, тому він також поглине всі неприємні речі на дні мого взуття, - говорить Денні.

ПРОДУКЦІЯ ЕКОПРОБУВАЛЬНОЇ ОЧИЩЕННЯ МИ ЛЮБОВІ

Якщо ви хочете купити зелені чистячі засоби, а не зробити власні, ось деякі ми використовуємо для чищення наших лічильників, обробних дощок та інших поверхонь:

Також опубліковано на Середній .

Але коли справа доходить до очищення вашої кухні, ви ставите таку ж думку до продуктів, які ви використовуєте?
Добрі новини?