"Вісті з регіонів України"
13-02-2013, 14:18

12 лютого 2013 року завершив свою роботу IV Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль (у подальшому – Фестиваль) вшанування воїнів-інтернаціоналістів «Розстріляна молодість», започаткований директором Житомирського професійного ліцею харчових технологій, членом Національної Спілки журналістів України, письменником і поетом, лауреатом багатьох Загальнонаціональних літературних конкурсів, полковником СБУ у запасі Шмалюком Анатолієм Миколайовичем у лютому 2000 року, в пам’ять про воїнів-інтернаціоналістів, які загинули у Афганістані, інших регіонах світу і колишнього СРСР, вшанування воїнів Радянської Армії, які виконували завдання за межами Радянського Союзу, воїнів Української Армії, що сьогодні виконують інтернаціональні обов’язки у країнах світу.

Щорічно фестиваль проводиться до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і виведення радянських військ з Афганістану.

Основною метою фестивалю є – військово-патріотичне, громадянське та духовне виховання сучасної молоді, учнівства, студентства, привиття їм почуття поваги до України, державних символів, бойових та трудових традицій українського народу, формування почуття особистої та колективної відповідальності за долю України і її народу, виховання правосвідомості та правової культури, гідного ставлення до законів України і поваги до старших поколінь.

Конкурсанти подають літературні твори, пісні, літературно-музичні композиції, які автори або виконавці будуть виконувати на військово- патріотичну тематику, присвячену воїнам-інтернаціоналістам, «афганцям», учасникам бойових дій у «гарячих точках» колишнього СРСР згідно умов викладених у заявці на участь.

Для участі у Всеукраїнському літературно-музичному фестивалі вшанування воїнів-інтернаціоналістів «Розстріляна молодість» оргкомітетом проведено три відбіркові тури, в яких взяло участь більше чотирьохсот професійних та самодіяльних поетів, композиторів, художників, співаків, а також творчих колективів, народних колективів духових оркестрів, як учнівська, так і студентська молодь, доросле населення України, представники іноземних держав.

Значний внесок у фестивальний рух «Розстріляна молодість» зробила адміністрація Житомирського професійного ліцею харчових технологій, Житомирський обласний державний будинок художньої та технічної творчості, обласна організація Української Спілки воїнів-афганців, Управління культури і туризму Житомирської облдержадміністрації.

Фінальний гала-концерт Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю проводиться за підтримкою Житомирської обласної державної адміністрації, обласної ради, Житомирського обласного фонду інвалідів (голова фонду – Володимир Прушковський), директорів ПТНЗ області, генерального директора оздоровчого комплексу «Волна» Волинець Євгенії Дорофіївни, приватних підприємців Парфенюка Дмитра Юрійовича, Федорової Лесі Олександрівни.

Похожие новости нашего сайта:
реклама

влажность:

давление:

ветер:




Сегодня наш корреспондент пообщался с Ниной Качановской- Мисс Барикадой Одессы
В мае 2013 завершился третий сезон Всемирной серии бокса (WSB). Наша команда "Украинские атаманы" заняла второе место, получив серебряный кубок Всемирной серии бокса.
Сквозь годы доносится до нас эхо великой Победы в воспоминаниях ветеранов, участников, очевидцев. Увы - с каждым годом все тише и тише. Но, к счастью, несмотря на возраст, всяческие бытовые трудности, болезни, боевые раны и прочие невзгоды - живут среди нас еще немало представителей великого поколения, воевавшего за свою Родину в огненные сороковые. Одним из таких людей является 86-летний Василий Семенович Остапчук
Нецензурная брань хоровым исполнением, метание посторонних предметов на поле, летающие сидения и Беркут в гостях у одесситов. Помимо футбольных событий непосредственно на поле, поединок 1 тура Премьер-лиги, в котором встречались два черноморских клуба, привлёк внимание поведением болельщиков. С тем, чтобы разобраться в ситуации, мы приводим рассказ одного из болельщиков, побывавшего на севастопольском стадионе в тот день.


Барби, богини, феи, инопланетные создания, анимэ, куклы - это малый перечень того кем называют себя девушки после заражения барби-вирусом. Что только не делают эти девушки, для осуществления своей детской мечты, что бы быть похожей на куклу. В Украине Барби-вирус начался из Одессы, и это не странно, так как наш город всегда был столицей юмора.
«Наша милиция нас бережёт». Это выражение уже стало вызывать у украинцев лишь горькую усмешку: милицейский беспредел в нашей стране достиг своего апогея. Яркий пример тому, - события в поселки Врадиевка, которые позволили «вскрыть гнойную рану» всего МВД Николаевской области.
Загрузка...

rss
Карта